Pijany mężczyzna próbował gryźć policjantów
Źródło: Photo by Matthew Ansley on Unsplash

Pijany kierowca próbował ugryźć policjanta i walić głową w biurko

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
14 Października 2020

Pijany mężczyzna został zatrzymany za jazdę pod wpływem. To jednak był dopiero początek jego kłopotów. Mężczyzna nie chciał zatrzymać się po dobroci. Na komisariacie uknuł chytry plan przeciwko policjantom.

Jechał zygzakiem, a gdy policjanci próbowali go zatrzymać, próbował uciec. Na szczęście obyło się bez pościgu, ponieważ policjantom udało się zablokować mu drogę.

Do zdarzenia doszło na ulicach Gdańska. Już po zatrzymaniu pijany kierowca narobił sobie jeszcze więcej kłopotów.

Pijany mężczyzna wylądował na komisariacie

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją


Mężczyzna był agresywny, wyzywał policjantów, oraz próbował pogryźć jednego z nich. Gdy został przywieziony na komisariat, zaczął grozić, że zrobi sobie krzywdę i oskarży o to funkcjonariuszy.

Plan mężczyzna chciał zrealizować, uderzając głową w biurko. Nie udało się, ponieważ policjanci założyli mu... kask. To skutecznie uniemożliwiło mu wyrządzenie sobie krzywdy.

Pijany mężczyzna chciał gryźć policjantów. Grozi mu do 3 lat więzienia

Gdy 59-latek wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty kierowania autem po pijanemu oraz naruszania nietykalności cielesnej funkcjonariuszy.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł