Pijany pił dalej za kierownicą
Źródło: Materiały Policyjne

Prowadził i pił dalej. Zatrzymał go funkcjonariusz po służbie

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
3 Listopada 2020

Pijany mężczyzna wsiadł za kierownicę... i pił w trakcie jazdy. Z butelką w ręce przyłapał go policjant po służbie. Mimo czasu wolnego postanowił zainterweniować.

Jak nazwać kogoś, kto nie tylko wsiadł za kierownicę pijany, ale jeszcze popijał w trakcie jazdy? O dziwo, kierowcy grozi tylko do 2 lat więzienia.

Do bulwersującej sytuacji doszło w minioną środę, 28 października. Dzielnicowy z Bielska Podlaskiego, jadąc jedną z dróg w gminie Boćki, zauważył samochód poruszający się całą szerokością jezdni.

Pijany kierowca Volkswagena jechał wężykiem i popijał z butelki

Wybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaWybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

 

Policjant był po służbie, ale postanowił zainterweniować.

Nim zdołał zmusić kierowcę do zatrzymania się, potwierdziły się jego obawy. Zauważył, że prowadzący Volkswagena... popija butelkę wódki.

Pijany pił dalej za kierownicą

Natychmiast podjął interwencję, zmuszając kierującego volkswagenem do zatrzymania i wyciągnął mu kluczyki ze stacyjki.

Pijany kierowca został zatrzymany przez policjanta po służbie

Wezwał posiłki, które niedługo później przebadały kierowcę alkomatem. Okazało się, że ma on blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

Co więcej, w uchwycie na kubki policja znalazła napoczętą butelkę wódki.

Mężczyźnie odebrano prawo jazdy, a za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat więzienia.

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Dziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoDziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoCzytaj dalej

Następny artykuł