Pieszy cudem uniknął śmierci
Źródło: Piraci drogowi.pl

Wideo - Pieszy cudem uniknął śmierci. Nagranie może przerażać

Piotr DutkaPiotr Dutka
14 Sierpnia 2020

Piesi są integralną częścią ruchu drogowego. Fani kina bardzo dobrze znają pewien horror o wdzięcznej nazwie Oszukać Przeznaczenie. W przypadku tego pieszego, te dwa słowa idealnie wkomponowują się w sytuację, w której się znalazł. Mężczyzna oszukał śmierć, bo zdarzenie, w którym wziął udział, było więcej niż śmiertelnie niebezpieczne.

Pieszy może mówić o gigantycznym szczęściu. Cudem uniknął nieuchronnej śmierci.


Poniższe nagranie może przerażać. Mężczyzna, który jest na nim widoczny, jest jednym z największych farciarzy w naszym kraju, jak nie na świecie.

Wideo przedstawia pieszego, który dość nieoczekiwanie znalazł się pomiędzy dwoma rozpędzonymi samochodami. Chwilę wcześniej na skrzyżowaniu doszło do groźnego zderzenia.

Już wkrótce premiera nowej FSO Syreny. Vosco EV ma być hitem sprzedaży. Jeden szczegół zaskakujeJuż wkrótce premiera nowej FSO Syreny. Vosco EV ma być hitem sprzedaży. Jeden szczegół zaskakujeCzytaj dalej

Przebieg wypadku zarejestrowała kamera monitoringu firmy OtoPrzyczepy. Pomimo faktu, że incydent miał miejsce w grudniu 2019 nadal może skutecznie przestrzegać przed podobnymi sytuacjami.

Wiadomo, że kierujący Oplem, skręcający w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki BMW, jadącego prosto. Finalnie oba samochody się zderzyły, narażając mężczyznę na utratę życia.

Zobacz także:

1. Dramatyczne nagranie. Policjantka ratuje mężczyznę na wózku, który utknął na torach

2. Bajeczne zarobki prywatnego szofera Jarosława Kaczyńskiego. Ta kwota dosłownie zwala z nóg

3. Znaleziono cztery fabrycznie nowe Polonezy. Wśród nich prawdziwy „Biały Kruk”

4. Ma 68 puntów karnych na swoim koncie i wciąż posiada prawo jazdy. Luka w prawie skrzętnie wykorzystywana przez wielu kierowców

5. Policja karze na potęgę. Posypały się mandaty za brak maseczek w przestrzeni publicznej

Następny artykuł