Przejazd kolejowy
Źródło: Polskie Koleje

Wideo - O krok od wielkiej tragedii. Zlekceważył opadające rogatki

Piotr DutkaPiotr Dutka
31 Maja 2020

Niebezpieczne sytuacje na polskich drogach są w ostatnim czasie niezwykle częstym obrazkiem. Do bardzo groźnego zdarzenia doszło na jednym z przejazdów kolejowych w Ostrowie Wielkopolskim. Kierujący białym busem wjechał na przejazd, ignorując czerwone światło i opadające rogatki. Było o włos od wielkiej tragedii

Wjechał na przejazd kolejowy przy opadających rogatkach. Przytomność dyżurnego uratowała mu życie

Gdyby nie szybka reakcja oraz przytomność umysłu dyżurnego, pisalibyśmy o wielkiej tragedii w Ostrowie Wielkopolskim. Kierowca białego busa w bezmyślny sposób naraził życie wielu osób, które znajdowały się w nadjeżdżającym pociągu.

Sytuacja z tego przejścia świadczy o tym, że polscy kierowcy nadal nie respektują niebezpieczeństwa, które czyhają na przejściach kolejowych.

Pociąg

Na nagraniu widać jak kierowca białego busa zdecydował się wjechać na przejazd kolejowy przy opadających rogatkach. Dyżurny ruchu wykazał się sporą przytomnością umysłu i szybko podniósł rogatki.

Wideo - Bardzo atrakcyjna blondynka prawie wysadziła stację paliw. Szokujące zachowanieWideo - Bardzo atrakcyjna blondynka prawie wysadziła stację paliw. Szokujące zachowanieCzytaj dalej

Poniższe nagranie pochodzi z ulicy Słonecznej w Ostrowie Wielkopolskim.

Zobacz także:

1. Wysoki mandat za brak maseczki w samochodzie nadal aktualny. Kierowcy muszą uważać na jeden szczegół

2. Wideo - Kierowca gonił swój samochód na drodze ekspresowej. Prawie doszło do tragedii

3. Kuba Wojewódzki obawia się o własne życie. Wynajął kuloodporny supersamochód

Następny artykuł