Wypadek Adamów
Źródło: Materiały Policji

Koszmarny wypadek. Nastolatek śmiertelnie potrącił rowerzystę

Piotr DutkaPiotr Dutka
31 Maja 2020

Do tragicznego wypadku doszło w piątkowe popołudnie w miejscowości Adamów. Młody kierowca wpadł w poślizg i potrącił rowerzystę, a następnie dachował w pobliskim rowie. Niestety mężczyzna zginął na miejscu

Młody kierowca śmiertelnie potrącił rowerzystę. Nabył uprawnienia zaledwie kilka miesięcy temu

W piątek po południu w miejscowości Adamów doszło do tragicznego wypadku. Kierujący volkswagenem młody mężczyzna stracił panowanie nad swoim pojazdem i z impetem wjechał w jadącego w tym samym kierunku rowerzystę.

Wypadek Adamów

Najprawdopodobniej głównym powodem było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Po wjechaniu w rowerzystę pojazd dachował i wypadł z jezdni do pobliskiego rowu.

60-letni rowerzysta, mieszkaniec gminy Adamów zginął na miejscu. Badania przeprowadzone na miejscu zdarzenia wykazało, że 18-latek kierujący volkswagenem był trzeźwy.

Spowodował groźny wypadek, rozbijając drogie Lamborghini. Piłkarzowi reprezentacji Polski grozi nawet kara więzieniaSpowodował groźny wypadek, rozbijając drogie Lamborghini. Piłkarzowi reprezentacji Polski grozi nawet kara więzieniaCzytaj dalej

Policjanci zatrzymali młodemu mężczyźnie uprawnienia do kierowania, które nabył zaledwie kilka miesięcy temu.

Zobacz także:

1. Wideo - O krok od wielkiej tragedii. Zlekceważył opadające rogatki

2. Kuba Wojewódzki obawia się o własne życie. Wynajął kuloodporny supersamochód

3. Strzelanina około 100 osób. Doszło do regularnej bitwy pomiędzy przewoźnikami

Następny artykuł