Wybuch Karetki
Źródło: WRC.net

Wideo - Karetka eksplodowała przed szpitalem. Nietypowa przyczyna wybuchu

Piotr DutkaPiotr Dutka
30 Czerwca 2020

Do bardzo nietypowego, a zarazem bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w jednym z Tajlandzkich szpitali. Eksplodowała karetka, którą został przywieziony pacjent. Główną przyczyną tego zdarzenia był wybuch butli z tlenem zamontowanej w pojeździe

Dramatycznie wyglądające zdarzenie. Doszło do wybuchu karetki przed szpitalem

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło przed jednym z tajlandzkich szpitali. Karetka pogotowia przywiozła osobę potrzebującą pomocy. Po chwili pojazd eksplodował. Doszło do wybuchu butli z tlenem.

Nietypowe zdarzenie miało miejsce w szpitalu w prowincji Suphan Buri. Osoby będące blisko miejsca zdarzenia, szybko rzuciły się na pomoc. Na całe szczęście w momencie wybuchu w pojeździe nie było już osób, co zapewne uratowało kilka istnień ludzkich.

Dramatyczny wypadek. Zginęła 11-letnia dziewczynka wracająca z rodzicami znad jezioraDramatyczny wypadek. Zginęła 11-letnia dziewczynka wracająca z rodzicami znad jezioraCzytaj dalej

Niektóre osoby był jedynie lekko ranne. Według lokalnej policji takie zdarzenie nie powinno mieć miejsca. Statystycznie groźne rozszczelnienie butli z tlenem mogące doprowadzić do wybuchu zdarza się raz na kilka lat.

Zobacz także:

1. Kobieta za kierownicą BMW wiozła małe dziecko - podróż skończyła na drzewie

2. Od 1 lipca w życie wchodzą nowe przepisy. Warto je znać, aby uniknąć niepotrzebnych problemów

3. Kolejny wypadek autobusu w Warszawie - czarna passa ZTM-u

Następny artykuł