Motocyklistka
Źródło: Wrc.net

Wideo - Koszmarny wypadek przy 180 km/h. Kobieta straciła panowanie nad swoim motocyklem

Piotr DutkaPiotr Dutka
29 Maja 2020

Motocykl to bardzo szybki oraz przyjemny środek transportu. Każdy z nas czasami chciałby poczuć gwałtowny przypływ adrenaliny i przysłowiowy wiatr we włosach. Z drugiej strony motocykle są uznawane za bardzo niebezpieczny środek transportu. Może to potwierdzić poniższe nagranie, na którym widać niezwykle niebezpieczny wypadek młodej motocyklistki

Koszmarny wypadek przy 180 km/h. Głowa motocyklistki obróciła się w nienaturalny sposób

Piękna pogoda, przyjemna temperatura oznaczają, że sezon motocyklowy czas zacząć. Tysiące motocyklistów wyjeżdża na ulice, by poczuć przypływ ukochanej adrenaliny i odkurzyć swoje cacka po sezonie zimowym. Czasami jednak brak wyobraźni, brawura nierzadko głupota, powodują, że bardzo dużo motocyklistów traci życie wskutek tragicznych wypadków.

Dziewczyna z poniższego wideo miała sporo szczęścia. Zdarzenie wyglądało bardzo niebezpiecznie, ale na szczęście młodej motocyklistce nic poważniejszego się nie stało. Trafiła do szpitala z licznymi obrażeniami, lecz zachowała swoje życie.

Potrącił starszą kobietę na przystanku i sam zginął. Poruszał się nietypowym pojazdem imitującym rowerPotrącił starszą kobietę na przystanku i sam zginął. Poruszał się nietypowym pojazdem imitującym rowerCzytaj dalej

Niech to nagranie będzie przestrogą, przed brawurową oraz niedopowiedziana jazdą. Wszystkim motocyklistą i kierowcą życzymy tysięcy bezpiecznie przebytych kilometrów.

Zobacz także:

1. Groźny wypadek samochodowy piłkarza reprezentacji Polski. Rozbił luksusowe Lamborghini

2. 3 promile i jazda cysterną pełną niebezpiecznych materiałów

3. Wideo - Kierowcy pobili się na skrzyżowaniu w Warszawie

Następny artykuł