Strzelanina
Źródło: Wrc.net

Strzelanina około 100 osób. Doszło do regularnej bitwy pomiędzy przewoźnikami

Piotr DutkaPiotr Dutka
29 Maja 2020

W okolicach Kijowa na Ukrainie doszło do niecodziennego, a jednocześnie bardzo groźnego zdarzenia. Chodzi o strzelaninę, w której udział wzięło około 100 osób. Wszystkie z nich na co dzień trudnią się przewozem osób. Głównym powodem konfliktu były nieprzejrzyste podziały tras

Regularna strzelanina pod Kijowem. W incydencie brało udział około 100 osób

Strzelanina na jednym z ukraińskich osiedli została wywołana z powodu konfliktu pomiędzy ludźmi zajmującymi się przewozami pasażerskimi a nielegalnymi przewoźnikami. To między nimi doszło do regularnej strzelaniny. Cała sytuacja wywołała ogromny niepokój wśród okolicznych mieszkańców. Sceny jak z filmu wojennego rozgrywały się bowiem tuż obok osiedla mieszkalnego.

Strzelanina Ukr

Jak widać na nagraniu, spora liczba ludzi biega z bronią. Słychać również strzały. Na szczęście w wyniku strzelaniny nikt nie zginął. Ranne zostały 3 osoby. Policja zatrzymała 10 mężczyzn, lecz nadal trwają poszukiwania kolejnych osób.

Nietypowa pomoc drogowa. Kandydat na prezydenta pomógł przypadkowej kobiecie wymienić oponę w jej BMWNietypowa pomoc drogowa. Kandydat na prezydenta pomógł przypadkowej kobiecie wymienić oponę w jej BMWCzytaj dalej

Wiceszef MSW Anton Heraszczenko, wyjawił, że głównym powodem kryminalnych porachunków były „nieprzejrzyste podziały tras” ze strony urzędników.

Zobacz także:

1. Wideo - Kierowca gonił swój samochód na drodze ekspresowej. Prawie doszło do tragedii

2. Diesel jest śmiertelnie niebezpieczny? Może powodować groźne choroby. Niepokojące badania naukowców

3. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol

Następny artykuł