Wypadek Rosja
Źródło: WRC

Wideo - Tragiczny wypadek. Pijany kierowca szpanował stuningowanym autem i zabił chłopaka na oczach jego dziewczyny

Piotr DutkaPiotr Dutka
28 Czerwca 2020

Nadmierna prędkość, brawurowa jazda, głupota i alkohol to połączenie, które w większości przypadków kończy się tragicznie. Idealnym przykładem takiego stanu rzeczy jest sytuacja z Rosji. Doszło tam do tragicznego wypadku, który powinien być przykładem dla kierowców, czego nie należy robić na drodze

Tragiczny wypadek w Rosji. Pijany kierowca zabił młodego chłopaka na oczach jego dziewczyny

Do tego niezwykle przykrego, wręcz koszmarnego zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek w Rosji. Na miejsce spotkania pary przyjechał znajomy tejże dwójki. Podjechał stuningowanym Nissanem Bluebird. Swojemu kumplowi zaproponował przejażdżkę na siedzeniu pasażera.

Mężczyzna zgodził się na taką propozycję. Przekazał swojej dziewczynie kluczyki od swojego pojazdu i wsiadł wraz z kumplem do jego wozu. Nie spodziewał się, że ten zapoznawczy rajd zakończy się tak tragicznie.

Kierujący Nissanem był pijany. Stracił panowanie nad swoim pojazdem i uderzył w miejską latarnię. W ciężkim stanie trafił do jednego ze szpitali. Jego 25-letni kolega w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

Nieszczęśliwy wypadek. Rozbił swoje Ferrari o płot jednego z domów. Chciał uratować życie psuNieszczęśliwy wypadek. Rozbił swoje Ferrari o płot jednego z domów. Chciał uratować życie psuCzytaj dalej


Nieszczęśliwy wypadek rozegrał się na oczach dziewczyny pasażera, która podążała za nimi. Jak widać alkohol, brawura oraz ogromna szybkość w terenie zabudowanym to śmiertelne połączenie.

Zobacz także:

1. Wideo - Motocyklista dokonał niemożliwego. Przejechał idealnie między dwoma pojazdami po zderzeniu

2. Wideo - Dwóch dresiarzy z Audi wstrzymało ruch by pogrozić kierowcy

3. Zniszczono busa kandydata na prezydenta. Ostra reakcja premiera

Następny artykuł