Ambulans
Źródło: Youtube

Tragedia w Zielonej Górze. Kolarz zmarł w centrum miasta. Trwała dramatyczna walka o jego życie

Piotr DutkaPiotr Dutka
28 Czerwca 2020

Do tej wielkiej tragedii doszło wczoraj, sobotę 27 czerwca na rondzie 11 Listopada w Zielonej Górze. Pewien kolarz nagle z niewiadomych przyczyn nagle upadł. Niestety pomimo wysiłków lekarzy i długiej reanimacji, około 40-letni mężczyzna zmarł

Tragedia w Zielonej Górze. Nie żyje kolarz, który zasłabł w centrum miasta


Do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 11 na rondzie 11 Listopada w Zielonej Górze. Kolarz jadący za zbiórkę kolarską nagle upadł na jezdnię. Bardzo szybko na pomoc swojemu koledze ruszyli koledzy i koleżanki, którzy nadjechali na miejsce.

Rozpoczęła się reanimacja mężczyzny. Znajomi przeprowadzali ją do czasu przyjazdu odpowiednich służb. Na miejscu zdarzenia pojawiły się aż 3 karetki, które przejeżdżały w okolicy. Ich załogi natychmiast włączyły się do dramatycznej walki o życie cyklisty.

Nieszczęśliwy wypadek. Rozbił swoje Ferrari o płot jednego z domów. Chciał uratować życie psuNieszczęśliwy wypadek. Rozbił swoje Ferrari o płot jednego z domów. Chciał uratować życie psuCzytaj dalej

Ratownicy medyczni bardzo długo walczyli o życie około 40-letniego mężczyzny. Został on przewieziony do szpitala. Niestety, mimo wysiłków medyków, zmarł na szpitalnym oddziale ratunkowym.

Zobacz także:

1. Ważna zmiana ucieszy tysiące kierowców. Już wkrótce w życie wejdzie rewolucyjna ustawa

2. Wideo - Tragiczny wypadek. Pijany kierowca szpanował stuningowanym autem i zabił chłopaka na oczach jego dziewczyny

3. Wideo - Dwóch dresiarzy z Audi wstrzymało ruch by pogrozić kierowcy

Następny artykuł