Lambo huracan
Źródło: Car Car

Szokujący przebieg 5-letniego Lamborghini Huracan. Bije na głowę długowieczne klasyki

Piotr DutkaPiotr Dutka
28 Maja 2020

Właściciele supersportowych aut najczęściej bardzo skrupulatnie o nie dbają. Wiele z nich spędza większość czasu w garażach, a w trasę wybierane jedynie, gdy nachodzi ważna okazja, bądź przychodzi czas niedzielnej przejażdżki. Przykład tego Lamborghini Huracana jest zgoła inny. Pojazd przez 5 lat istnienia przejechał niebagatelną liczbę kilometrów

Lamborghini Huracan z szokująco wysokim przebiegiem. Auto zostało wystawione na sprzedaż

Huracan z największym przebiegiem na świecie został wystawiony na sprzedaż. Pojazd odkąd wyjechał z fabryki włoskiej marki, jest w rękach jednego właściciela. Aktualnie, auto przejechało ponad 300 tysięcy kilometrów, co jest niebagatelnym wynikiem.

Lamborghini Huracan

Jeżeli użyjemy prostych wyliczeń matematycznych, wychodzi na to, że właściciel robił 170 km dziennie i 60 tysięcy kilometrów w ciągu roku.

Lamborghini Huracan

Taki przebieg jest wynikiem tego, że pojazd jest częścią floty firmy wynajmującej luksusowe samochody, Royalty Exotic Car, funkcjonującej w Las Vegas. Warto podkreślić, że nie ma ustalonego limitu kilometrów dla każdego indywidualnego wynajmu, co klarownie tłumaczy tak ekstremalny przebieg w tak krótkim czasie.

Groźny wypadek samochodowy piłkarza reprezentacji Polski. Rozbił luksusowe LamborghiniGroźny wypadek samochodowy piłkarza reprezentacji Polski. Rozbił luksusowe LamborghiniCzytaj dalej

Firma chce sprzedać pojazd za cenę niższą niż normalnie. Cena luksusowego auto to 130 000 dolarów, w przeliczeniu około 522 tysięcy złotych. Jest to ponoć najtańszy Huracan, jakiego można aktualnie nabyć w nienagannym stanie.

Zobacz także:

1. Koniec obowiązku noszenia maseczek - Obywatele odetchną

2. Pancerne radiowozy już wkrótce wyjadą na polskie drogi. Będą bardzo bogato wyposażone

3. Szaleństwo w ogromnym polskim mieście. Litr benzyny za 7 złotych

Następny artykuł