Lambo
Źródło: Kanał Sportowy

Groźny wypadek samochodowy piłkarza reprezentacji Polski. Rozbił luksusowe Lamborghini

Piotr DutkaPiotr Dutka
28 Maja 2020

Według nieoficjalnych informacji podanych przez Kanał Sportowy młodzieżowy reprezentant Polski i bramkarz słynnego PSG, Marcin Bułka miał groźnie wyglądający wypadek samochodowy. Do nieszczęśliwego wypadku doszło w okolicach Wyszogrodu, czyli rodzinnej miejscowości piłkarza

Reprezentant Polski i gracz słynnego klubu miał wypadek samochodowy. Rozbił drogi Lamborghini

Wiele portali sportowych informuje, że z nocy z 27 na 28 maja, Marcin Bułka, bramkarz PSG oraz młodzieżowej reprezentacji Polski miał groźnie wyglądający wypadek samochodowy. Do zdarzenia doszło w okolicach rodzinnego Wyszogrodu. Znany piłkarz na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Wypadek 1

Informacje o wypadku młodego piłkarza w godzinach nocnych poinformowały dwa profile na Facebooku - Krótka Piłka oraz Kanał Sportowy, należący do Mateusza Borka, Krzysztofa Stanowskiego, Tomasza Smokowskiego oraz Michała Pola.

Na ten moment nie wiadomo, w jaki sposób doszło do wypadku i czy ucierpiały osoby postronne. Według informacji podanych przez dziennikarza Marcina Turskiego, 20-letni bramkarz wyszedł z całego zdarzenia bez szwanku. Po zdarzeniu stał obok rozbitego wozu, rozmawiał z ludźmi-napisał na Twitterze.

Szaleństwo w ogromnym polskim mieście. Litr benzyny za 7 złotychSzaleństwo w ogromnym polskim mieście. Litr benzyny za 7 złotychCzytaj dalej

Marcin Bułka jest piłkarzem znanego klubu PSG, którego szeregi zasilił w 2019 roku. W tym sezonie rozegrał zaledwie jedno spotkanie w Ligue 1.

Zobacz także:

1. Wideo - Kierowcy pobili się na skrzyżowaniu w Warszawie

2. Słynnej marce samochodów grozi upadek? Dramatyczne informacje z Francji

3. Wideo - Funkcjonariusz dezynfekuje alkomat środkiem z alkoholem

Następny artykuł