Wypadek Motocykla
Źródło: WRC

Wideo - Motocyklista dokonał niemożliwego. Przejechał idealnie między dwoma pojazdami po zderzeniu

Piotr DutkaPiotr Dutka
27 Czerwca 2020

Istnieją na świecie rzeczy, które potrafią zadziwić niejednego. Tak jest w tym przypadku. Motocyklista na poniższym wideo dokonał rzeczy niemożliwej, która po prostu nie mieści się w głowie. Zerowy limit błędu i ogromna prędkość potęgują efekt wow!

Motocyklista dokonał niemożliwego. Przejechał pomiędzy dwoma pojazdami po wypadku

Na skrzyżowaniu doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch pojazdów, osobówki i samochodu dostawczego. Przepisy ruchu drogowego a w zasadzie niezastosowanie się do sygnalizacji świetlnej złamał kierowca osobówki.

Z impetem wjechał na skrzyżowanie pomimo palącego się czerwonego światła. Jednak nie sam wypadek jest w tym nagraniu najważniejszy. Głównym aktorem jest motocyklista, który z ogromną prędkością przejechał pomiędzy dwoma autami po zderzeniu.

Motocyklista dokonał rzeczy po prostu niemożliwej, która nie mieści się w głowie każdego z nas. To było niewykonalne w realnym życiu

Wideo - Dwóch dresiarzy z Audi wstrzymało ruch by pogrozić kierowcyWideo - Dwóch dresiarzy z Audi wstrzymało ruch by pogrozić kierowcyCzytaj dalej

Podsumowując nagranie, warto wspomnieć, że wideo to niezwykle efektowny render CGI, który wygląda ultrarealistycznie. Przyznajcie sami!

Zobacz także:

1.Kolejny zakaz w Polsce. Jeszcze w tym tygodniu, są nowe informacje

2. Były reprezentant Polski oburzył tysiące Polaków na Twitterze. Jego słowa wprowadzają w osłupienie

3. Zdjęcia - Roznegliżowana kobieta na środku skrzyżowania w centrum Wrocławia

Następny artykuł