Ceny Paliw
Źródło: Radio Eska

Szaleństwo w ogromnym polskim mieście. Litr benzyny za 7 złotych

Piotr DutkaPiotr Dutka
27 Maja 2020

Pandemia koronawirusa spowodowała, że ceny na polskich stacjach zmieniały się jak w kalejdoskopie. Wraz ze zmniejszeniem się ruchu na polskich drogach, do rekordowo niskich wartości spadły ceny paliw. Ostatnio poszły jednak w górę. Jednak na szczególną uwagę zasługuje przypadek z jednego z większych polskich miast, gdzie cena diesla wynosiła 6 złotych a klasycznej PB95 aż 7.

Szokująco wysoka cena paliwa w Katowicach. Dlaczego cena wynosi aż 7 złotych

Zdziwienie, osłupienie musiały towarzyszyć ludziom, którzy przyjechali na stacje paliw przy ulicy Bocheńskiego w Katowicach. Ceny paliw były przerażające. Kwota 6 złotych za litr diesla czy 7 złotych za klasyczne Pb95 są po prostu szokujące.

Zakończenie całej sytuacji jest jednak pozytywne. Za taki stan rzeczy w punkcie sprzedażowym odpowiedzialna była awaria tablicy. Najprawdopodobniej utraciła ona połączenie z serwerem, przez co wyświetlane ceny były takie, a nie inne. Po zresetowaniu urządzenia wszystko wróciło do normy.

Cała Polska podaje dalej. Pilny apel policji, szukają świadków okropnej śmierci.Cała Polska podaje dalej. Pilny apel policji, szukają świadków okropnej śmierci.Czytaj dalej

Ceny paliw pójdą w górę. Kierowcy nie będą zadowoleni

Nie jest tajemnicą, że ceny na polskich stacjach będą systematycznie rosnąć. Wkrótce punty oferujące paliwo za mniej niż 4 złote będą melodią przeszłości. Według prognoz w czerwcu ceny paliw na dobre przekroczą pułap 4 złotych za litr.

Zobacz także:

1. Świetne informacje dla polskich fanów. Robert Kubica powraca do wielkiego ścigania

2. Cała Polska podaje dalej. Pilny apel policji, szukają świadków okropnej śmierci.

3. Słynnej marce samochodów grozi upadek? Dramatyczne informacje z Francji

Następny artykuł