Wypoadek
Źródło: Policja

Szaleńcza ucieczka przed policją. Młodzi mężczyźni przewozili ogromną ilość narkotyków

Piotr DutkaPiotr Dutka
27 Maja 2020

Ucieczka przed policją, uszkodzenie innych pojazdów to tylko nieliczne z wykroczeń, które na swoim koncie mają dwaj młodzi mieszkańcy Lublina, którzy 25 maja próbowali uciec ulicami Lublina. Mieli ku temu bardzo dobry powód

Uciekali przed policją. W środku wieźli ogromna ilość narkotyków

Dwóch młodych mężczyzn zostało zatrzymanych przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego I Przestępczości oraz KWP w Lublinie. Mężczyźni poruszający się srebrnym audi nie zatrzymali się do policyjnej kontroli i zaczęli uciekać przed policją.

Podczas szaleńczej ucieczki przed policją uszkadzali samochody innych osób oraz stwarzali poważne zagrożenie w ruchu lądowym. Ostatecznie uciekinierzy stracili panowanie nad pojazdem i rozbili się na skrzyżowaniu al. Kraśnickiej i ul. Jana Pawła II. Rozpędzone auto wpadło na bariery energochłonne i dachowało.

Mężczyźni wyskoczyli z pojazdu i postanowili uciekać na piechotę. Zostali ujęci po kilku minutach. Kontrola policyjna dowiodła, że uciekinierzy przewozili w samochodzie 3 kilogramy marihuany, której wartość oszacowano na 120 tysięcy złotych.

Pod żadnym pozorem nie zostawiaj płynu do dezynfekcji w aucie. Strażacy ostrzegają, może skończyć się tragediąPod żadnym pozorem nie zostawiaj płynu do dezynfekcji w aucie. Strażacy ostrzegają, może skończyć się tragediąCzytaj dalej

Po interwencji służb medycznych 22-latkowie trafili do policyjnego aresztu, gdzie będą czekać na sprawę sądową za posiadanie znacznych ilości środków odurzających, ucieczkę przed policyjną kontrolą oraz popełnione wykroczenia w ruchu drogowym.

Zobacz także:

1. Świetne informacje dla polskich fanów. Robert Kubica powraca do wielkiego ścigania

2. "Somsiad" zatkał wydech Mustanga pianką montażową

3. Życie jak film - Pościg ulicami Warszawy. Padły strzały!

Następny artykuł