Maybach
Źródło: zDrogi.pl

Kuba Wojewódzki obawia się o własne życie. Wynajął kuloodporny supersamochód

Piotr DutkaPiotr Dutka
27 Maja 2020

Słynny polski celebryta, Kuba Wojewódzki poważnie boi się o swoje życie. Wszystko w związku z opublikowanym filmem o pedofilii, Sylwestra Latkowskiego. Po jego publikacji Wojewódzki zaczął otrzymywać pogróżki. Ostatecznie zdecydował się wynająć kuloodporny pojazd

Kuba Wojewódzki boi się o swoje życie. Wynajął kuloodporny samochód oraz ochroniarza

Głównym powodem takiej decyzji jest publikacja głośnego filmu ,,Nic się nie stało" autorstwa Sylwestra Latkowskiego. Odnosi się on do sopockiego klubu ,,Zatoka Sztuki" w którym to nagminnie dochodziło do aktów pedofilii. Twórca powiązał z nim wielu celebrytów, w tym słynnego Kube Wojewódzkiego.

Mercedes Maybach

W internecie rozgorzała dyskusja a celebryci nie uniknęli pogróżek. Gwiazda TVN zdecydowała się chronić swoje zdrowie i życie, wynajmując kuloodporną limuzynę oraz prywatnego ochroniarza.

Kultowy model BMW znika z europejskiego rynku. Fani niemieckiej marki nie będą zadowoleniKultowy model BMW znika z europejskiego rynku. Fani niemieckiej marki nie będą zadowoleniCzytaj dalej

Aktualnie Wojewódzki przyjeżdża do pracy specjalnym, kuloodpornym modelem, Mercedes Maybach S600 Guard. Jest on w stanie ochronić podróżnych przed ostrzałem z karabinu maszynowego. Nie zniszczy go nawet ładunek wybuchowy. Bestia wyposażona jest w mocny silnik generujący niebagatelną moc ponad 500 KM.

Zobacz także:

1. Szaleństwo w ogromnym polskim mieście. Litr benzyny za 7 złotych.

2. Szaleńcza ucieczka przed policją. Młodzi mężczyźni przewozili ogromną ilość narkotyków

3. "Somsiad" zatkał wydech Mustanga pianką montażową

Następny artykuł