Wypadek Indie
Źródło: Wrc.net

Wideo - Tragiczny wypadek. Most wraz z ciężarówką runął w skalną przepaść

Piotr DutkaPiotr Dutka
26 Czerwca 2020

Przedstawione nagranie zdecydowanie należy do tych z gatunku przerażających. Do tego niezwykle koszmarnego zdarzenia doszło w Indiach. Most wraz ze znajdującą się na nim ciężarówka runął w skalną przepaść

Koszmarny wypadek. Ciężarówka wraz z mostem runęła w skalną przepaść

Nagranie zostało wykonane w wiosce Lilam w stanie Uttarkhand tuż przy granicy z Chinami. Widać na nim ciężarówkę transportującą ciężki sprzęt. Mowa o sporych rozmiarów koparce.

Gdy pojazd wjechał na most, ten nagle runął w dół. Oba pojazdy rozbiły się o skały, a znajdujące się w kabinie osoby trafiły do szpitala. Na wideo widać również osobę, która pieszo spacerowała za transportem. Ona również spadła w przepaść, jednak nic się jej nie stało.

Zdjęcia - Koszmarny wypadek trzech samochodów. Po zderzeniu jedno z aut rozpadło się na dwie częściZdjęcia - Koszmarny wypadek trzech samochodów. Po zderzeniu jedno z aut rozpadło się na dwie częściCzytaj dalej

Przyczyny tego koszmarnego wypadku nie są znane. Na pierwszy rzut oka doszło do przekroczenia dopuszczalnej masy, przez co most po prostu nie wytrzymał. Inną hipotezą jest po prostu wcześniejsze uszkodzenie konstrukcji.

Zobacz także:

1. Niepokojące doniesienia. Minister Szumowski znów zamknie polskie granice? To bardzo realny scenariusz

2. Ruszają policyjne kontrole w komunikacji miejskiej. Możliwe nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych kary

3. Ważna zmiana ucieszy tysiące kierowców. Już wkrótce w życie wejdzie rewolucyjna ustawa

Następny artykuł