Wypadek WWa
Źródło: Radiozet.pl

Wideo - Nagrano wypadek autobusu w Warszawie. Kierowca mógł być pod wpływem substancji odurzających

Piotr DutkaPiotr Dutka
26 Czerwca 2020

Wczoraj w Warszawie doszło do tragicznego wypadku autobusu linii 186. Pojazd komunikacji miejskiej spadł z mostu Grota-Roweckiego na Wisłostradę. W wyniku wypadku zginęła jedna osoba. Nieoficjalnie kierowca był pod wpływem narkotyków

Przerażające nagranie z wypadku z Warszawy. Kierowca mógł być pod wpływem nakortyków.

Nagranie zostało opublikowane przez serwis informacyjny Fakt24. W wyniku zdarzenia zginęła jedna osoba, a 20 zostało rannych.

Kierowca autobusu został zatrzymany. Według informacji przekazanych przez Radio Zet nieoficjalnie wiadomo, że kierował pod wpływem amfetaminy i znaleziono przy nim woreczek z tym narkotykiem. Śledczy przesłali materiały do badań toksykologicznych.

- Dopóki nie będzie pewnych wyników, nie możemy nic powiedzieć - przekazała polsatnews.pl rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Wczoraj w Warszawie doszło do tragicznego wypadku autobusu miejskiego, który z impetem przebił się przez barierki i spadł z mostu na trasie S8. Zginęła jedna osoba, a około 20 zostało rannych. Cztery osoby są w stanie ciężkim, ale stabilnym.

Koniec z „jazdą na zderzaku”. Resort pracuje nad zmianą przepisówKoniec z „jazdą na zderzaku”. Resort pracuje nad zmianą przepisówCzytaj dalej

Kierowca autobusu został zatrzymany przez policję, lecz aktualnie przebywa w jednym z warszawskich szpitali. Prokuratura prowadzi śledztwo ws. sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym, której następstwem jest śmierć człowieka. - Jest to czyn zagrożony karą pozbawienia wolności do lat 12 - podkreśliła prokurator.

Zobacz także:

1. Kierowcy miejcie się na baczności. ITD ma nową, jeszcze skuteczniejszą zabawkę. Karanie kierowców nigdy nie było tak proste

2. Wideo - Tchórzliwy policjant ucieka przed autem, pozostawiając kobietę na drodze

3. W Warszawie otwarto salon marki Daewoo. Wspomnienia wracają

Następny artykuł