Wypadek
Źródło: zdrogi.pl

Tragiczny wypadek. Dwa spalone pojazdy. Młody kierowca BMW wjechał wprost pod ciężarówkę

Piotr DutkaPiotr Dutka
26 Czerwca 2020

Do tragicznego wypadku doszło na obwodnicy Lubartowa w województwie lubelskim. Samochód osobowy marki BMW z impetem uderzył w ciężarówkę. W wyniku zdarzenia dwa pojazdy spłonęły, a młody, 25-letni kierowca BMW zginął na miejscu

Tragiczny wypadek osobowego BMW. Młody kierowca wjechał wprost pod ciężarówkę

Do tego koszmarnego zdarzenia drogowego doszło w czwartek w nocy, po godzinie 23 na obwodnicy Lubartowa w województwie lubelskim. Według ustaleń policji, osobowe BMW z niewiadomych przyczyn zjechało na przeciwległy pas ruchu.

fot. KWP Lublinfot. KWP Lublin

Samochód z impetem wjechał w nadjeżdżające z przeciwka samochód ciężarowy. Oba pojazdy zjechały z drogi i zaczęły się palić. Spory pożar gasiło kilka zastępów staży pożarnej.

Tajemniczy wypadek. Rozbił drogie Lamborghini po 20 minutach od zakupu. Przyczyna może zaskakiwaćTajemniczy wypadek. Rozbił drogie Lamborghini po 20 minutach od zakupu. Przyczyna może zaskakiwaćCzytaj dalej

32-letni kierowca ciężarówki trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 25-letni kierowca bmw zginął na miejscu. Na ten moment trwa ustalanie przyczyn tego niezwykle tragicznego zdarzenia.

Zobacz także:

1. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

2. Ważna zmiana ucieszy tysiące kierowców. Już wkrótce w życie wejdzie rewolucyjna ustawa

3. Zniszczono busa kandydata na prezydenta. Ostra reakcja premiera

Następny artykuł