Wypadek
Źródło: WP

Dramatyczny wypadek. Kierowca Mustanga wjechał w wózek z bliźniętami na przejściu dla pieszych

Piotr DutkaPiotr Dutka
26 Kwietnia 2020

Brawura oraz skrajna nieodpowiedzialność są powodem większości wypadków spowodowanych na polskich drogach. W Szczytnie, 29-letni kierowca Forda Mustanga, stracił panowie nad swoim pojazdem i z impetem wjechał w wózek z bliźniętami. Dzieci zostały przetransportowane do szpitala dziecięcego w Olsztynie. Znajduja się w ciężkim stanie.

Wypadek na przejściu dla pieszych. Ranne 1,5 roczne bliźnięta

Do koszmarnego wypadku doszło około godziny 14:00 na jednym z przejść dla pieszych w Szczytnie. Według informacji przekazanych przez policję 29-letni kierowca Forda Mustanga, stracił panowanie nad maszyną i z impetem wjechał w czekającą na przejściu opiekunkę z wózkiem.

Ford Mustang Wypadek

Kobieta opiekowała się dwójką bliźniąt. Dzieci w stanie ciężkim trafiły do szpitala dziecięcego w Olsztynie. Do szpitala trafiła również 29-letnia opiekunka.

Według wstępnych ustaleń policji winna była nadmierna prędkość. 29-latek uderzył w kobietę i wózek z dziećmi, a następnie zatrzymał się na ścianie budynku. Kierowca został już zatrzymany przez policję.

Naukowcy odkryli nową potencjalną metodę rozprzestrzeniania się koronawirusaNaukowcy odkryli nową potencjalną metodę rozprzestrzeniania się koronawirusaCzytaj dalej

Ford Mustang widoczny na zdjęciu to najprawdopodobniej wersja z 2.3-litrowym silnikiem EcoBoost. Pojazd jest napędzany 4-cylindrowym silnikiem benzynowym. Sportowy Mustang w amerykańskiej specyfikacji ma około 300 KM i moment obrotowy na poziomie 434 Nm.

Zobacz także:

1. Nawet jeśli jedziesz z rodziną, możesz dostać ogromny mandat. Niemal wszystkim umknął bezwzględny zakaz

2. Czy można wyjechać na Majówkę w dobie koronawirusa? Wyjaśniamy

3. Czy polskie granice zostaną otwarte na początku maja? Jasna deklaracja premiera

Następny artykuł