Wypadek Motocyklisty
Źródło: JRG Myślenice

Tragiczny wypadek młodego motocyklisty. Zginął po koszmarnym zderzeniu z osobówką

Piotr DutkaPiotr Dutka
24 Czerwca 2020

Dramatyczne zdarzenia z udziałem motocyklistów są bardzo częstym obrazkiem polskich dróg. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj, tj. 23 czerwca w Głogoczowie. W wyniku rozległych obrażeń śmierć poniósł młody, 22-letni motocyklista

Tragiczny wypadek motocyklisty. Na Zakopiance zderzył się z samochodem osobowym

Do koszmarnego wypadku doszło wczoraj późnym popołudniem w jednej z małopolskich miejscowości Głogoczów. Wypadek miał miejsce na drodze krajowej nr 7, potocznie zwanej Zakopianką. Około godziny 17, młody motocyklista zderzył się z samochodem wyjeżdżającym z drogi podporządkowanej.

Tragiczny wypadek motocyklisty w GłogoczowieTragiczny wypadek motocyklisty w Głogoczowie
JRG Myślenice

W wyniku mocnego zderzenia 22-latek poniósł śmierć. Na miejsce szybko wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, pomimo kompleksowej pomocy i determinacji ratowników, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na półWideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na półCzytaj dalej

Według informacji przekazanych przez portal limanowa.in najprawdopodobniej to kierująca Oplem nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu główną drogą motocykliście. 43-letnia mieszkanka powiatu myślenickiego była trzeźwa. Pobrano jej krew do badań, powiedział cytowany przez portal sierż. sztab. Dawid Wietrzyk, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach.

Zobacz także:

1. Wideo - Brawurowy pościg za 20-latkiem, który gnał 160 km/h swoim BMW

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Odebrał z salonu nowy samochód i dachował nim kilka sekund później

3. Kierowca BMW udawał niepełnosprawnego - podrobił nawet kartę

Następny artykuł