Wypadek Adamówk
Źródło: Wrc.net

Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol

Piotr DutkaPiotr Dutka
24 Maja 2020

Brawura, skrajna nieodpowiedzialność, ale często też ludzka głupota, prowadzi do bardzo groźnych zdarzeń na polskich drogach. W Adamówce doszło do tragicznego wypadku z udziałem kilku pojazdów. Na szczęście w wyniku karambolu jakimś cudem nikt nie zginął

Groźnie wyglądający karambol w Adamówce. 18-latek bez prawa sprawcą tragedii

Karambol w miejscowości Adamówka spowodował nieodpowiedzialny 18-latek. Kierujący Fordem Galaxy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Nastolatek zlekceważył znak STOP i z impetem wjechał na skrzyżowanie wprost w samochód dostawczy. Przyjął również mocne uderzenie od rozpędzonej ciężarówki.

Uderzenie było tak mocne, że w jego wyniku z Forda wyleciał silnik. Części zniszczonego samochodu uszkodziły również Citroena, z którego wnętrza nagrano moment zdarzenia.

Kobieta myła swojego psa na myjni samochodowej. Zwierzę strasznie cierpiałoKobieta myła swojego psa na myjni samochodowej. Zwierzę strasznie cierpiałoCzytaj dalej

Kierowca i pasażer Forda Galaxy cudem uszli z życiem. Trafili do szpitala. Poniżej filmik przedstawiający całe zdarzenie.

Zobacz także:

1. Ceny paliw na polskich stacjach ulegną zmianie? Prognozy nie napawają optymizmem

2. Ojciec kupił synowi super sportowego Mustanga. Trzy dni później doszło do tragedii

3. Wracasz z Niemiec do kraju? Mamy dla ciebie bardzo złą wiadomość

Następny artykuł