Wypadek
Źródło: OSP Mokowody

Tragiczny wypadek na Mazowszu. Nietrzeźwy kierowca z impetem wjechał w dzieci stojące na chodniku

Piotr DutkaPiotr Dutka
24 Maja 2020

Jazda pod wpływem alkoholu zawsze generuje ogromne zagrożenie nie tylko dla samego kierowcy, ale również dla innych uczestników ruchu drogowego. W sobotę w powiecie siedleckim doszło do tragicznego zdarzenia. Pijany kierowca Audi stracił panowanie nad pojazdem i z impetem wjechał w dwójkę chłopców.

Pijany kierowca audi wjechał w dwójkę chłopców. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia

Do koszmarnego zdarzenia doszło w miejscowości Ziomaki w województwie mazowieckim. W sobotnie popołudnie, 60-letni kierowca audi wjechał na chodnik i potrącił dwóch chłopców. Siedmiolatek oraz dziewięciolatek z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Dzieci wraz z rodzicami porządkowały teren przy swojej posesji. Wtedy z impetem wjechał w nie pijany mężczyzna, a następnie uciekł z miejsca wypadku. Nie umknął jednak za daleko, bo pół kilometra od miejsca zdarzenia, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Został zatrzymany przez policję.

Okazało się, że 60-latek jest kompletnie pijany. W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Co bardzo ważne, mężczyzna miał orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, w związku z wcześniejszą jazdą po pijanemu.

Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambolWideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambolCzytaj dalej

Młodszy z chłopców był nieprzytomny. Do szpitala został zabrany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Drugi z braci został przetransportowany karetką pogotowia.

Zobacz także:

1. Kobieta myła swojego psa na myjni samochodowej. Zwierzę strasznie cierpiało

2. Nowy mandat w oficjalnym taryfikatorze. Uderza mocno w przewoźników

3. Ojciec kupił synowi super sportowego Mustanga. Trzy dni później doszło do tragedii

Następny artykuł