Wypadek łódz
Źródło: Łowicz24

Koszmarny wypadek na A1. Zginęły 2 młode osoby, które w chwili zderzenia wypadły z samochodu

Piotr DutkaPiotr Dutka
24 Maja 2020

Do tragicznego wypadku doszło w sobotnią noc na autostradzie A1. Kierujący Volkswagenem stracił panowanie nad maszyną podczas wymijania innego pojazdu. W wyniku wypadku zginęły dwie młody osoby a trzy zostały ranne

Tragiczny wypadek na autostradzie A1. Zginęły bardzo młode osoby

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Wola Błędowa (gmina Stryków) około godziny 22. Zginęły 2 osoby, a trzy trafiły do szpitala.

Samochód marki Volkswagen Golf, jadący w stronę Gdańska, omijał nieoświetlony pojazd stojący lub wolno jadący prawym pasem, kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki-przekazał kpt. Michał Mirowski, rzecznik prasowy KP PSP w Zgierzu.

W wyniku tego tragicznego zdarzenia śmierć na miejscu poniosły dwie osoby. 19-letnia kobieta oraz 22-latek, którzy bezpośrednio poprzez zderzenie zostali wręcz wyrzuceni z pojazdu. Pozostałe osoby podróżujące wraz z nimi zostały ranne.

Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambolWideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambolCzytaj dalej

Inny pojazd najechał na leżące na jezdni części, lecz bezpośrednio nie uczestniczył w całym zdarzeniu. Nieoświetlony pojazd oddalił się natomiast z miejsca zdarzenia. Ruch na autostradzie był utrudniony przez kilka godzin.

Zobacz także:

1. Tragiczny wypadek na Mazowszu. Nietrzeźwy kierowca z impetem wjechał w dzieci stojące na chodniku

2. Ojciec kupił synowi super sportowego Mustanga. Trzy dni później doszło do tragedii

3. Słynnej marce samochodów grozi upadek? Dramatyczne informacje z Francji

Następny artykuł