Targi Poznań
Źródło: Nissan News

Największe polskie targi motoryzacyjne odwołane. Znamy nowy termin

Piotr DutkaPiotr Dutka
24 Kwietnia 2020

Spełnił się czarny scenariusz zakładany przez motoryzacyjnych fanów. Jedne z największych targów w Europie, Poznań Motor Show zostały odwołane. Wydarzenie początkowo planowane na czerwiec zostało przeniesione na następny rok.

Słynne polskie targi motoryzacyjne zostały odwołane ze względów bezpieczeństwa. Odbędą się w późniejszym terminie

W trosce o najwyższą jakość wydarzenia i w drodze konsultacji z branżą motoryzacyjną zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów Poznań Motor Show oraz Targów Techniki Motoryzacyjnej na kolejny rok na termin 8-11 kwietnia 2021 roku.

Tak brzmi treść oficjalnego komunikatu podanego przez organizatora poznańskich targów.

Ważną informacją jest fakt, że zakupione wcześniej bilety nie przepadną i wejściówki będą mogły zostać zrealizowane w późniejszym terminie. Istnieje możliwość zachowania biletów i wykorzystanie ich na przyszłorocznej edycji imprezy. Osoby, które zdecydują się na taki ruch, otrzymają również darmowe wejście, do wykorzystania w tym samym terminie.

Kolosalne kary za brak biletu parkingowego - Kolosalne kary za brak biletu parkingowego - "Tyle, to ja miesięcznie wydaje na leki!"Czytaj dalej

Istnieje możliwość zwrotu zakupionych biletów, lecz należy to zrobić do 15 maja. Organizator zaznacza, że w związku z nowymi przepisami wprowadzonym w czasie epidemii, ma on 180 dni na zwrot pieniędzy.

Następny artykuł