Wypadek Borcza
Źródło: OSP Hopowo

Zdjęcia - Tragiczny wypadek na Kaszubach. Zginęły trzy osoby, siedem zostało rannych

Piotr DutkaPiotr Dutka
22 Czerwca 2020

Do prawdziwej tragedii doszło w niedzielne popołudnie w Borczu na trasie Żukowo-Kościerzyna. W wyniku zderzenia trzech aut zginęły trzy osoby, a siedem innych zostało rannych. Wiadomo, że kierowcy wszystkich trzech pojazdów byli trzeźwi

Tragiczny wypadek w Borczy. Zginęły trzy osoby a siedem zostało rannych


Do prawdziwie koszmarnego zdarzenia doszło w niedzielę 21 czerwca po godzinie 19 w miejscowości Borcz na drodze Żuków-Kościerzyna. Ze wstępnych informacji podanych przez mundurowych wynika, że 43-leni mieszkaniec Warszawy kierujący volvo, jadąc z Kościerzyny w kierunku Żukowa, zjechał na przeciwny pas ruchu i tam bocznie zderzył się z samochodem marki Mercedes, którym kierował 34-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, a następnie czołowo zderzył się z volkswagenem passatem, którym podróżowało pięć osób-informuje asp. Piotr Gdaniec, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Osp Hopowo
fot. Osp Hopowo

Jadący z naprzeciwka kierowca samochodu dostawczego, w wyniku całego zdarzenia zjechał na pobocze, aby uniknąć zderzenia. Jego auto się przewróciło. Oficjalnie wiadomo, że kierowcy wszystkich trzech pojazdów byli trzeźwi.

Osp Hopowo
fot. Osp Hopowo

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosły trzy osoby podróżujące VW passatem - 45-letni mężczyzna i dwie kobiety w wieku 16 i 71 lat. Wszystkie ofiary to mieszkańcy powiatu kościerskiego.

Kierowco, możesz dostać gigantyczny mandat za jazdę w deszczu. Wielu zapomina o istotnej rzeczyKierowco, możesz dostać gigantyczny mandat za jazdę w deszczu. Wielu zapomina o istotnej rzeczyCzytaj dalej

Siedem osób zostało rannych. Jedynie jedna osoba biorąca udział w zdarzeniu nie została hospitalizowana. Wszyscy ranni zostali przewiezieni do okolicznych szpitali.

Osp Hopowo

Zobacz także:

1. Wideo - Brawurowy pościg za 20-latkiem, który gnał 160 km/h swoim BMW

2. Wyjątkowy "Maluch". Fiat 126p prosto z Salonu!

3. Wideo - Pies recydywista przegryzał ludziom opony w autach

Następny artykuł