Pożar Rosja
Źródło: Kipiland.com

Wideo - Przestawili samochód, by pomóc strażakom w akcji ratunkowej. Niesamowita reakcja mieszkańców

Piotr DutkaPiotr Dutka
22 Czerwca 2020

Do bardzo nietypowej sytuacji, aczkolwiek dającej nadzieje w społeczeństwo doszło w Rosji. Udowadnia ona, że niektórzy ludzie, w tym przypadku sąsiedzi są bardzo pomocni i potrafią okazać człowieczeństwo, a także podać pomocą dłoń w trudnych chwilach

Nietypowa sytuacja. Przestawili samochód, by pomóc strażakom w akcji ratunkowej

Do nietypowej sytuacji doszło w Rosji, a dokładnie w Petersburgu, gdzie paliło się jedno z mieszkań w bloku mieszkalnym. Na nagraniu widać, że pożar jest poważny i niezbędna pomoc jest potrzebna w trybie pilnym.

W szybkiej akcji gaśniczej pojawił się jeden problem. Droga pożarowa, która prowadziła do bloku, była przyblokowana przez jeden z samochodów. Jednak pomysłowi Rosjanie poradzili sobie i z tym problemem.

Wideo - Kuriozalny wypadek. Odebrał z salonu nowy samochód i dachował nim kilka sekund późniejWideo - Kuriozalny wypadek. Odebrał z salonu nowy samochód i dachował nim kilka sekund późniejCzytaj dalej

Spora grupka osób postanowiła działać szybko i wspólnymi siłami przestawiła pojazd, tak by odpowiednie służby mogły przejechać i rozpocząć akcję ratunkową. Nie wiadomo czy finał całej sytuacji był pozytywny. Jedno jest natomiast pewne. Takie sytuacje jak ta z Rosji pokazują, że człowieczeństwo i pomocna dłoń drugiego człowieka są nadal obecne w społeczeństwie.

Zobacz także:

1. Wideo - Pies recydywista przegryzał ludziom opony w autach

2. Zdjęcia - Dramatyczny wypadek. Wziął nową Supre na jazdę testową. Wkrótce rozbił się na przydrożnym drzewie

3. „Jarek, czemu nie poleciałeś z bratem?". Kontrowersyjny manifest taksówkarza

Następny artykuł