Wypadek Rosja
Źródło: rusdtp.ru

Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Piotr DutkaPiotr Dutka
22 Czerwca 2020

Brak wyobraźni, brawura czy też skrajna głupota. W głównej mierze to właśnie one odpowiadają za tragiczne wypadki na drogach. Nie inaczej było w tym przypadku, gdzie wypadek był w równej mierze spektakularny, jak i tragiczny

Tragiczny wypadek. W wyniku uderzenia dosłownie przepołowił swój samochód na pół

Do tego niezwykle tragicznego wypadku doszło w Rosji. Kierowcy z tego zakątka świata niejednokrotnie udowadniali, że jeżeli chodzi o bezpieczną jazdą, są idealnym antyprzykładem. Do zdarzenia doszło w niedzielę 21 czerwca około 10 rano.

rusdtp.rufot. rusdtp.ru

Na trasie z Jekaterynburga do Tiumienią, kierujący Renault Logan ( w naszym kraju Dacia Logan) zawadził o Forda. W wyniku czego samochód francuskiego koncernu zjechał na przeciwległy pas i z przerażającą siłą uderzył w Opla.

Wideo - Brawurowy pościg za 20-latkiem, który gnał 160 km/h swoim BMWWideo - Brawurowy pościg za 20-latkiem, który gnał 160 km/h swoim BMWCzytaj dalej

Impet uderzenia był tak duży, że samochód dosłownie rozpadł się na dwie części. Kierowca Renault zmarł na miejscu, a cztery osoby trafiły do szpitali. Film jest idealnym przykładem, jak mało wystarczy by na drodze, rozegrała się prawdziwa tragedia.

Zobacz także:

1. Wyjątkowy "Maluch". Fiat 126p prosto z Salonu!

2. Kierowco, możesz dostać gigantyczny mandat za jazdę w deszczu. Wielu zapomina o istotnej rzeczy

3. Coś niesamowitego. Ford Crown Victoria z silnikiem prosto z czołgu. Szokujące osiągi

Następny artykuł