Siatkówka na A2
Źródło: Youtube

Wideo - Policjanci przecierają oczy ze zdumienia. Na ruchliwej autostradzie grupka osób grała sobie w siatkówkę

Piotr DutkaPiotr Dutka
21 Lipca 2020

Czasami zastanawiamy się, czy w swoim życiu widzieliśmy już wszystko. Często mówimy, że najprawdopodobniej tak, aczkolwiek ten filmik uświadomi was, że o bardziej lekkomyślne zachowanie jest niezwykle ciężko. Grupa osób przy zepsutym samochodzie grała sobie w siatkówkę na ruchliwym odcinku obwodnicy Poznania

Grali sobie w siatkówkę przy zepsutym samochodzie. Szczyt głupoty i nieodpowiedzialności

Tak nieodpowiedzialnego zachowania już dawno nie widzieliśmy. Grupa osób grająca sobie w siatkówkę przy zepsutym samochodzie na A2 została nagrana przez jednego z kierowców. Do zdarzenia doszło w poprzednią niedzielę.

Na nagraniu widać, że na pasie awaryjnym stoi zepsuty samochód. Za barierkami, kilkuosobowa grupa osób gra sobie w siatkówkę. Nie można wykluczyć, że jest to rodzina.

Nie od dziś wiadomo, że autostrady to bardzo ruchliwe, niebezpieczne drogi. Nieuzasadnione przebywanie na pasie awaryjnym, w tym przypadku granie w siatkówkę jest totalnie beznadziejnym pomysłem. Jedno złe lub za mocne wybicie piłki mogło skończyć się prawdziwą tragedią.

Wideo - Kompletnie pijany kierowca TIR-a wypadł z drogi. Jego stan był tak dramatyczny, że wypadł nawet ze swojej kabinyWideo - Kompletnie pijany kierowca TIR-a wypadł z drogi. Jego stan był tak dramatyczny, że wypadł nawet ze swojej kabinyCzytaj dalej

Poznańska policja zapoznała się z materiałem. Bohaterowie filmu powinni we właściwy sposób oznaczyć samochód zaparkowany na pasie awaryjnym, a następnie przejść na pas zieleni. Powinni również założyć kamizelki odblaskowe i nie próbować stwarzać żadnego zagrożenia dla siebie i innych podróżujących na tym odcinku autostrady.

Zobacz także:

Następny artykuł