Honda
Źródło: Wrc.net

Piekielnie mocna odmiana kultowego auta. Przyśpieszenie do setki w sekundę? To możliwe

Piotr DutkaPiotr Dutka
21 Maja 2020

Czasami niepozorne samochody mogą skrywać w sobie ogromny potencjał oraz tzw., pazur. Tak jest w przypadku kultowej Hondy civic, która została odpowiednio zmodyfikowana specjalnie pod wyścigi drag race. Tak to prawda… pierwsza setka pojawia się na liczniku zaledwie po 1,1 sekundy. Po prostu magia

Niepozorna Honda z wielką mocą. 1500 KM i pierwsza setka po nieco ponad sekundzie

Ekipa P-Racing oraz jej szef, Norris Prayoonto zasługuje na prawdziwe słowa uznania. W swoim arsenale mają 6 specjalnie spersonalizowanych Hond, które biorą aktywny udział w wielu wyścigach. Warto podkreślić, że żaden z japońskich klasyków nie jest całkowicie fabryczna.

Najbardziej hardcorowy egzemplarz to prawdziwy unikat. Przyśpieszenie do setki w nieco ponad sekundę, dokładniej 1,1 sekundy. Prędkość maksymalna oscylująca w okolicach 300 km/h idealnie obrazuje potencjał oraz osiągi tego pojazdu.

Ojciec kupił synowi super sportowego Mustanga. Trzy dni później doszło do tragediiOjciec kupił synowi super sportowego Mustanga. Trzy dni później doszło do tragediiCzytaj dalej

Civic osiąga tak kosmiczne osiągi dzięki napędowi na cztery koła. W głównej mierze to właśnie ten zabieg pozwala osiągnąć tak kosmiczne rezultaty. Samochód musi sobie radzić z ogromną mocą 1500 KM. Zdecydowanie jest to najszybsza Honda Civic z napędem na wszystkie koła na całym globie.

Źródło: WRC.net

Zobacz także:

1. Wracasz z Niemiec do kraju? Mamy dla ciebie bardzo złą wiadomość

2. Nowy super samochód Zenka Martyniuka. Prawdziwa perełka

3. Wideo - Zlatan Ibrahimovic przyćmił swoim autem wszystkich piłkarzy

Następny artykuł