Mustang
Źródło: Carcoops

Ojciec kupił synowi super sportowego Mustanga. Trzy dni później doszło do tragedii

Piotr DutkaPiotr Dutka
21 Maja 2020

Ford Mustang z pięciolitrowym silnikiem V8 to marzenie wielu osób. Koszmarny los spotkał pewien zielony, 460 konny egzemplarz. Pewien Kanadyjczyk sprezentował synowi super prezent, kupując właśnie takiego pięknego muscle cara. Po trzech dniach od zakupu doszło do prawdziwej tragedii.

Ojciec kupił synowi 460 konnego Mustanga. Trzy dni później doszło do tragedii

Mustang z pięciolitrowym silnikiem V8 generujący niebagatelna moc 460 KM to marzenie wielu osób, szczególnie młodych mężczyzn. Pewien kanadyjski mężczyzna postanowił sprawić wielką radość swojemu synowi i kupił mu kultowego muscle cara.

Sielanka oraz jazda super samochodem skończyła się po trzech dniach. Młody kierowca postanowił bowiem podriftować w deszczu. Śmiała próba niedoświadczonego kierowcy skończyła się tragicznie dla ojcowskiego prezentu. Jazda bokiem w miejscowości Cranbrook zakończyła się w pobliskim potoku.

Driftowanie sportowym Mustangiem skończyło się w pobliskim potokuDriftowanie sportowym Mustangiem skończyło się w pobliskim potoku
Dakota Dayman

Jedynym pozytywem całej sytuacji, jest fakt, że nikt nie ucierpiał w wyniku nieodpowiedzialnego zachowania młodego Kanadyjczyka, oczywiście poza sportowym Mustangiem.

Zobacz także:

1. Kupił sobie sportowego Mercedesa AMG A45. Godzinę później policja zarekwirowała pojazd. Powód jest szokujący

2. Książę zginął w wypadku motocyklowym

3. Nowy super samochód Zenka Martyniuka. Prawdziwa perełka

Następny artykuł