Wypadek Poznań
Źródło: Epoznan.pl

Pijany kierowca uciekł z miejsca wypadku nie udzielając pomocy. Nie żyją dwie osoby

Piotr DutkaPiotr Dutka
21 Kwietnia 2020

Brak jakiejkolwiek odpowiedzialności oraz brawura są najczęstszymi przyczynami wypadków drogowych. W Poznaniu pijany kierowca spowodował tragiczny wypadek, w wyniku którego życie straciły dwie osoby. Uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy Grozi mu nawet kilkanaście lat więzienia

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę 19 kwietnia około godziny 19 na ulicy Michałowo w Poznaniu

Samochód osobowy z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze i z impetem uderzył w pobliskie drzewo. Kierujący pojazdem wysiadł z samochodu i oddalił się z miejsca zdarzenia nie udzielając niezbędnej pomocy pozostałym pasażerom.

Wypadek Poznań

O całej sprawie jako pierwszy poinformował portal ,,Epoznan.pl".

W wyniku całego zdarzenia śmierć na miejscu poniosła jedna osoba, druga w stanie ciężkim trafiła do szpitala, gdzie niestety zmarła. Trzeci z pasażerów nie odniósł poważniejszych obrażeń.

30-letni kierowca osobówki został znaleziony w pobliskim lasku. Był kompletnie pijany. W jego organizmie stwierdzono obecność blisko 1.5 promila alkoholu.

Kierowca BMW zatrzymany przez policję. Chciał odpocząć od żony i dzieciKierowca BMW zatrzymany przez policję. Chciał odpocząć od żony i dzieciCzytaj dalej

Mężczyzna nie usłyszał jeszcze zarzutów. Za spowodowanie śmiertelnego wypadku pod wpływem alkoholu i nieudzielenie pierwszej pomocy poszkodowanym, grozi mu wysoka kara, nawet do kilkunastu lat pozbawienia wolności.

Następny artykuł