Wypadek Rosja
Źródło: Wrc.net

Wideo - Dramatyczny wypadek. W czasie wypadku 3-letnie dziecko wypadło z busa. Wstało i zaczęło go gonić na ruchliwej ulicy

Piotr DutkaPiotr Dutka
20 Czerwca 2020

Do bardzo nietypowego zdarzenia doszło na początku tego miesiąca w rosyjskim Chabarowsku. Na ulicach miasta doszło bowiem bo bardzo groźnego wypadku w wyniku którego życie mogło stracić kilkuletnie dziecko.

W wyniku uderzenia małe dziecko wypadło z busa. Szybko wstało i zaczęło go gonić

Do tego nietypowego zdarzenia doszło 4 czerwca w rosyjskim Chabarowsku. Kierowca minibusa nagle zaczął zawracać przed światłami. Zaraz doszło do groźnego zderzenia. W busa wjechał rozpędzony samochód.

Wiadomo, że kierujący busem stracił przytomność, choć nie wiadomo czy doszło do tego przed samym uderzeniem, czy też w jego wyniku.

Siła uderzenia była tak duża, że przez okno wypadł 3-letni chłopiec. Najprawdopodobniej w chwili zdarzenia siedział nieprzypięty pasami na kolanach jednego z rodziców. Dziecko po upadku na asfalt zostało szybko uratowane przez innego kierowcę.

Wideo - Wracał po wypadku uszkodzonym autem. Chwilę później spowodował kolejnyWideo - Wracał po wypadku uszkodzonym autem. Chwilę później spowodował kolejnyCzytaj dalej

Kierujący Fordem Fokusem zwinnie zabrał chłopca z ruchliwej ulicy. Minibus po chwilowej jeździe bez kontroli uderzył w barierki energochłonne. Na szczęście nikt nie zginął, choć patrząc na nagranie, można dojść do wniosku, że do koszmarnego zakończenia było bardzo blisko.

Zobacz także:

1. Wiemy czym na co dzień jeżdżą kandydaci na prezydenta. Zaskakujące modele samochodów

2. Wideo - Kuriozalne zachowanie polskiej młodzieży. Pijane nastolatki rzucały butelkami w jadące samochody

3. Raport CEPiK nie kłamie. Szokująca liczba samochodów, które oblały badania techniczne

Następny artykuł