Policja
Źródło: zdrogi.pl

Nietrzeźwi motocykliści zasnęli na drodze. Świadkowie myśleli, że doszło do wypadku

Piotr DutkaPiotr Dutka
20 Maja 2020

W Opolu Lubelskim przerażona kobieta zaalarmowała służby ratunkowe, że najprawdopodobniej doszło do wypadku z udziałem motocyklistów. Prawda okazała się zupełnie inna. Mężczyźni byli kompletnie pijani, dlatego zrezygnowali z dalszej podróży i zdecydowali się położyć na drodze i uciąć sobie drzemkę

Nietypowa sytuacja w Opolu Lubelskim. Dwóch pijanych mężczyzn zasnęło na drodze

W niedzielny wieczór służby ratunkowe zostały poinformowane, że na ulicy Dolnej w Opolu Lubelskim doszło do wypadku. Kobieta zgłaszająca ten fakt powiedziała, że widzi przewrócony motorower a obok niego leżą dwaj mężczyźni, którzy nie dają żadnych oznak życia. Była przekonana, że odnieśli oni bardzo groźne obrażenia ciała.


Po przyjeździe na miejsce zdarzenia odpowiednich służb prawda okazała się zupełnie inna. Mężczyźni nie ulegli wypadkowi i nic poważnego im się nie stało. Ustalono, że byli tak pijani, z nie mogli kontynuować dalszej jazdy. Położyli się na podłożu i zasnęli. Badanie alkomatem wykazało, że 22-letni mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie, natomiast jego 33-letni kompan 2.5.

Oboje nie przyznali się, kto kierował motorem. Po chwili bardzo agresywnie zareagowali w stosunku do policjantów przeprowadzających swoje czynności. Zostali zatrzymani.

Parkowanie auta na słońcu zabija koronawirusa? Nowe odkrycie naukowcówParkowanie auta na słońcu zabija koronawirusa? Nowe odkrycie naukowcówCzytaj dalej

Policjanci ustalają teraz, który z mężczyzn kierował pojazdem. Dodatkowo obaj odpowiedzą za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego. Grozi im za to do 3 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także:

1. Zakaz palenia mentoli w samochodzie, jak i poza nim? Od dziś w życie wchodzą restrykcyjne przepisy

2. WIDEO - Zabrakło mu paliwa, więc zatankował... helikopter

3. Nowy super samochód Zenka Martyniuka. Prawdziwa perełka

Następny artykuł