Maseczka Samochód
Źródło: spidersweb

Maseczki w samochodzie. Minister Zdrowia odpowiada, kiedy należy spodziewać się zniesienia tego obowiązku

Piotr DutkaPiotr Dutka
19 Lipca 2020

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że w chwili obecnej bezpieczeństwo to podstawa. Noszenie maseczek ochronnych ma pomóc w zabezpieczeniu się przed ewentualnym zakażeniem koronawirusem COVID-19. Czy wkrótce możemy spodziewać się zniesienia tego obostrzenia?

Maseczki w samochodzie. Kiedy należy spodziewać się zniesienia tego obowiązku?

Maseczki ochronne od kilku miesięcy rozgrzewają do czerwoności opinię publiczną. Od produktu deficytowego stały się najbardziej znienawidzoną rzeczą w naszym kraju. Kiedy należy spodziewać się zniesienia tego przykrego obowiązku?

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski był gościem Polsatu News. W rozmowie padło zasadnicze pytanie. Kiedy należy spodziewać się jakichkolwiek ruchów mających na celu zniesienie tego obostrzenia.

Wideo - Dramatyczny wypadek. 7-latek na rowerze wpadł pod dwa rozpędzone samochodyWideo - Dramatyczny wypadek. 7-latek na rowerze wpadł pod dwa rozpędzone samochodyCzytaj dalej

Minister odpowiedział, że spora część rygorów została zniesiona i na kolejne ruchy się nie zanosi. Szumowski podkreślił, że bardzo prawdopodobne, że ten element garderoby pozostanie z nami na bardzo długo. Zakrywanie nosa i ust w zamkniętej przestrzeni publicznej nadal będzie obowiązkowe. Niestety, ale najprawdopodobniej będziemy musieli się jeszcze długo pomęczyć z maseczkami zakrywającymi nasze usta oraz nos.

Zobacz także:

1. Wideo - Skoda Fabia stoczyła się ze wzgórza wprost na wczasowiczów

2. Koszmarny wypadek pod Radomiem. Z BMW nic nie zostało

3. Tragiczny wypadek. Samochód wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Zginęły cztery młode osoby

4. Wideo - Niesamowity karambol. Kilkunastu kierowców jak po sznurku wjechało w siebie samochodami. Niewiarygodna sytuacja

5. Benzyna i olej napędowy za niecałe 2,50 zł. Aż chce się wracać

6. Kierowco, musisz uważać na polsko-niemieckiej granicy. Zamknięte przejścia powodem niepokoju oraz frustracji

Następny artykuł