Wypadek Seat
Źródło: Jawor 998

Zdjęcia - Dramatyczny wypadek. Z impetem wbił się w drzewo, kompletnie niszcząc swój samochód. Nie potrzebował pomocy lekarskiej

Piotr DutkaPiotr Dutka
19 Czerwca 2020

O ogromnym szczęściu może mówić pewien 30-letni kierowca, który stracił panowanie nad swoim samochodem i z impetem wjechał w przydrożne drzewo. Co ciekawe, z pojazdu wyszedł o własnych siłach. Nie potrzebował nawet pomocy lekarskiej

Koszmarny wypadek. Wbił się w drzewo, kompletnie niszcząc swój samochód. Nie potrzebował nawet pomocy lekarskiej

Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek na drodze wojewódzkiej nr 363 w kierunku Złotoryi na Dolnym Śląsku. W okolicy miejscowości Sichów 30-letni mężczyzna stracił panowanie nad swoim samochodem, zjechał z drogi i z impetem uderzył w przydrożne drzewo.

Wypadek Seat
fot. Jawor 998

Kierowca Seata nie dostosował się do warunków panujących na drodze. Wpadł w poślizg, wjechał do rowu, a następnie dachował. Ostatecznie uderzył również w drzewo, totalnie niszcząc swój pojazd.

Po stanie samochodu można jasno wywnioskować, że siła uderzenia musiała być potężna. Można śmiało powiedzieć, że patrząc na stan samochodu,można dojść do wniosku, że kierowca nie miał szans na przeżycie tego wypadku.

Wypadek Seat
fot. Jawor 998

Jednak przed przyjazdem służb ratunkowych, mężczyzna opuścił samochód o własnych siłach. Ratownicy opatrzyli powierzchowne rany 30-latka, ale nie wymagał on dalszej pomocy medycznej. Nie pojechał do szpitala.

Wideo - Kuriozalne zachowanie polskiej młodzieży. Pijane nastolatki rzucały butelkami w jadące samochodyWideo - Kuriozalne zachowanie polskiej młodzieży. Pijane nastolatki rzucały butelkami w jadące samochodyCzytaj dalej

30-latek w chwili zdarzenia był trzeźwy. Nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdami. Policjanci nie mogli ukarać go mandatem, w związku z czym skierują do sądu wniosek o jego ukaranie, przekazała Ewa Kluczyńska, oficer prasowy policji w Jaworze.

Zobacz także:

1. Polska wprowadza unijne oznaczenia paliw. Koniec z „Pb” i „ON” na stacjach

2. Zdjęcia - Dramatyczny wypadek. Wziął nową Supre na jazdę testową. Wkrótce rozbił się na przydrożnym drzewie

3. Wideo - Tragiczny wypadek. Niecodzienne spotkanie z naczepą TIR-a

Następny artykuł