Wypadek
Źródło: WRC.net

Wideo - Wracał po wypadku uszkodzonym autem. Chwilę później spowodował kolejny

Piotr DutkaPiotr Dutka
19 Czerwca 2020

Jeżeli kiedykolwiek sądziłeś lub sądziłaś, że miałeś/miałaś pechowy dzień, to przykład tego kierowcy jest idealną definicją prawdziwego pechowca. Czy istnieje możliwość, by jednego dnia zaliczyć dwa wypadki? Odpowiedź jest prosta. Jasne, że tak

Limit pecha pewnego kierowcy został wyczerpany. Zaliczył dwa wypadki jednego dnia

O prawdziwym pechu może mówić pewien mężczyzna, który w jeden dzień zaliczył dwa wypadki drogowe. Zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku ucierpiał przód pojazdu. Wniosek nasuwa się sam. Kolizje musiały być po prostu bliźniacze.


Może to potwierdzać, że mężczyzna zdecydowanie ma problemy z odpowiednim ustępowaniem pierwszeństwa i stosowaniem się do przepisów obowiązujących w ruchu drogowym. Tylko pytanie, w jaki sposób nabył swoje uprawnienia?

Strzeż się kierowco. Rekordowe statystyki. To w tych miejscach złapano najwięcej piratów drogowychStrzeż się kierowco. Rekordowe statystyki. To w tych miejscach złapano najwięcej piratów drogowychCzytaj dalej

Zdecydowanie dla tego mężczyzny dzień ten nie należał do tych z gatunku szczęśliwych. Pozostaje mieć nadzieje, że nabyte uszkodzenia uda się naprawić i samochód nie będzie skazany na najgorszy możliwy los. Chodzi o przymusowe zezłomowanie.

Zobacz także:

1. Zdjęcia - Dramatyczny wypadek. Wziął nową Supre na jazdę testową. Wkrótce rozbił się na przydrożnym drzewie

2. Raport CEPiK nie kłamie. Szokująca liczba samochodów, które oblały badania techniczne

3. Służba Ochrony Państwa kupiła dla przyjemności opancerzonego SUV-a za 2,7 mln zł

Następny artykuł