Wypadek Tira
Źródło: WRC.NET

Wideo - Tragiczny wypadek. Niecodzienne spotkanie z naczepą TIR-a

Piotr DutkaPiotr Dutka
18 Czerwca 2020

Wypadek, który miał miejsce w Stanach Zjednoczonych, wyglądał jak urywek koszmaru każdego kierowcy. Nagranie, które można zobaczyć w sieci, przedstawia przerażającą sytuację. Cud, że w jej wyniku nikt nie stracił swojego życia

Rozpędzony TIR z naczepą sunął prosto na osobówkę. Wypadek spowodował inny kierowca

Zdarzenie miało miejsce w środę 3 czerwca na jednej z lokalnych dróg w hrabstwie Columbia na Florydzie. Na nagraniu widać, że TIR prawidłowo pokonuje skrzyżowanie. Nagle z wielkim impetem wjeżdża w niego rozpędzony samochód osobowy.

Kierowca osobówki przejechał na czerwonym świetle i dlatego wjechał w tył naczepy samochodu ciężarowego. Uderzenie było na tyle mocne, że naczepa straciła tylną oś wraz z kołami. Nagrywający całą sytuację znalazł się w sytuacji wręcz beznadziejnej.

Wiemy czym na co dzień jeżdżą kandydaci na prezydenta. Zaskakujące modele samochodówWiemy czym na co dzień jeżdżą kandydaci na prezydenta. Zaskakujące modele samochodówCzytaj dalej

Naczepa na szczęście zdołała wyhamować i autorowi nagrania nie stała się większa krzywda. Z informacji wynika, że ucierpiał jedynie kierowca, który spowodował cały incydent.

Zobacz także:

1. Wielkie zakupy Polskiej Policji - Ponad 600 nowych radiowozów

2. Przełomowa ustawa już w sejmie. Tegoroczne wakacje rozpieszczą kierowców

3. Zdjęcia - Dramatyczny wypadek. Wziął nową Supre na jazdę testową. Wkrótce rozbił się na przydrożnym drzewie

Następny artykuł