Kontrola Policji
Źródło: Youtube

Wideo - Pijany kierowca nagrał swoją ucieczkę przed policją. Grozi mu sroga kara

Piotr DutkaPiotr Dutka
19 Czerwca 2020

Ludzka głupota nie zna granic. W połączeniu z alkoholem daje nam to mix gwarantujący spore kłopoty. Pewien pijany kierowca nagrał swoją ucieczkę przed policyjnym patrolem. Jedno jest pewne. Lepszego dowodu na swoją winę niż nagranie z pokładu własnego samochodu mieć po prostu nie można

Pijany kierowca nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Przez kilka kilometrów uciekał przed policyjnym patrolem

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło kilka tygodni temu w Częstochowie. Kierowca Citroena nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Do incydentu doszło po godzinie 15. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie chcieli zatrzymać do kontroli kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość.

Mężczyzna początkowo zatrzymał się do kontroli, jednak chwilę później zmienił zdanie i rozpoczął ucieczkę. Mundurowi niezwłocznie podjęli pościg za citroenem. Pomimo wyraźnie dawanych sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych kierowca nie zatrzymał się i nadal kontynuował ucieczkę.

Poważnie łamał przepisy ruchu drogowego i poważnie narażał bezpieczeństwo innych uczestników ruchu. Po kilku kilometrach stracił panowanie nad swoim pojazdem i zatrzymał się na poboczu.

Okazało się, że zatrzymanym jest 48-letni mieszkaniec Częstochowy. Badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie znajduje się ponad promil alkoholu.

Wideo - Wracał po wypadku uszkodzonym autem. Chwilę później spowodował kolejnyWideo - Wracał po wypadku uszkodzonym autem. Chwilę później spowodował kolejnyCzytaj dalej

Mężczyzna odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz wiele innych wykroczeń. Na całe szczęście w tym zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

Zobacz także:

1. Zdjęcia - Dramatyczny wypadek. Wziął nową Supre na jazdę testową. Wkrótce rozbił się na przydrożnym drzewie

2. Polskie, Rumuńskie i Bułgarskie drogi są jednymi z najniebezpieczniejszych w Unii

3. Wideo - Kuriozalne zachowanie polskiej młodzieży. Pijane nastolatki rzucały butelkami w jadące samochody

Następny artykuł