Wypadek Rosja
Źródło: Wrc.net

Wideo - Nagranie ku przestrodze. Film instruktażowy jak nie należy wyprzedzać

Piotr DutkaPiotr Dutka
18 Czerwca 2020

Wyprzedzanie, z pozoru bardzo prosta i intuicyjna rzecz. Nie zawsze jednak wszystko idzie po naszej myśli i czasami można spotkać poważne komplikacje. Poniższe nagranie przedstawia jak w żadnym wypadku nie należy wykonywać tego manewru

Jak nie wyprzedać? Rosjanie wyczerpująco odpowiadają na to pytanie

Poniższe nagranie pochodzi prosto z Rosji. Kraju znanym z narwanych oraz wybitnie kreatywnych kierowców. Ten przykład idealnie odzwierciedla ich prawdziwe oblicze. Kierowca z poniższego filmiku uprzejmie przedstawia, jak nie należy wyprzedzać.

Nagranie pochodzi z kamerki pokładowej kierowcy. Widać na nim manewr wyprzedzania SUV-a. Przed bardzo kreatywnym kierującym pozostało wyprzedzenie ciężarówki. Ten jednak postanowił odejść od standardowych metod i zdecydował się na wyprzedzanie prawym pasem. Tam czekała już na niego niespodzianka.

Wideo - Kierowca Audi rozprawia się z pijanym mężczyzną na ulicyWideo - Kierowca Audi rozprawia się z pijanym mężczyzną na ulicyCzytaj dalej

Tutaj główną winę ponosi gorąca, słowiańska krew oraz szczypta głupoty. Wraz z dawką pecha otrzymujemy prawdziwy hit. Na prawym pasie, w połowie już na pasie awaryjnym, ustawiona była kolejna ciężarówka. Jak można się spodziewać, na jakąkolwiek reakcje było już jednak za późno.

Zobacz także:

1. Nawet 450 zł kary za korzystanie z klimatyzacji. Zdradzamy jak uniknąć mandatów

2. Wideo - Radiowóz w trakcie pościgu przejechał motocyklistę przy 110 km/h

3. Tesla bije rekord świata. Szokujący zasięg samochodu elektrycznego

Następny artykuł