Nastolatki
Źródło: WRC.net

Wideo - Kuriozalne zachowanie polskiej młodzieży. Pijane nastolatki rzucały butelkami w jadące samochody

Piotr DutkaPiotr Dutka
19 Czerwca 2020

Są takie momenty, gdy człowiek zadaje sobie pewno zasadnicze pytanie. Czy widziałem już wszystko? Jedno jest pewne. Tak idiotycznego i nieodpowiedzialnego zachowania nie widzieliśmy od bardzo dawna. Grupa dzieciaków rzucała butelkami z wiaduktu w jadące samochody. Swoim wyczynem pochwaliły się w sieci

Grupa pijanych nastolatków obrzucała butelkami jadące samochody. Mogło dojść do wielkiej tragedii

Przykład nastolatków z nagrania potwierdza teorię, że nie każdy człowiek korzysta ze swojego mózgu nawet w najmniejszym stopniu. W tym przypadku skala głupoty przekroczyła stan alarmowy. Grupa pijanych nastolatków postanowiła zabawić się w totalnie nieodpowiedzialny sposób, rzucając butelkami w jadące samochody.

Nie trzeba podkreślać, że ta świetna zabawa mogła mieć tragiczny finał. Cytując jedną z uczestniczek zdarzenia, można dojść do wniosku, że nie grzeszy ona inteligencją. – My na moście. I nam się nudzi. I postanowiliśmy rzucić przed tira butelkę po piwie -powiedziała dziewczyna.

Dziewczyna rzuciła butelkę wprost pod nadjeżdżającego TIR-a. Na szczęście nie trafiła, co dała jasno i wyraźnie do zrozumienia na poniższym nagraniu. I chu*a, nie przejechał - powiedziała pijana Karynka. Była ona na tyle bezczelna, że swoimi wyczynami pochwaliła się w sieci. Po prostu ręce opadają.

Wideo - Tragiczny wypadek. Niecodzienne spotkanie z naczepą TIR-aWideo - Tragiczny wypadek. Niecodzienne spotkanie z naczepą TIR-aCzytaj dalej

Niestety ale większość filmu jest ocenzurowana.

Zobacz także:

1. Zdjęcia - Dramatyczny wypadek. Wziął nową Supre na jazdę testową. Wkrótce rozbił się na przydrożnym drzewie

2. Miał pięć zakazów kierowania, w tym trzy dożywotnie. Policjanci złapali go za kółkiem

3. Raport CEPiK nie kłamie. Szokująca liczba samochodów, które oblały badania techniczne

Następny artykuł