Renault Zoe
Źródło: Renault

Samochód elektryczny całkowicie za darmo? Jest tylko jeden prosty warunek. Rewolucyjny pomysł prosto z Niemiec

Piotr DutkaPiotr Dutka
17 Lipca 2020

Dzisiejsze społeczeństwo żyjące w głównej mierze w kulturze ekologii coraz częściej zwraca się ku samochodom z napędem elektrycznym. Plusami tego typu rozwiązań są m.in. ekologia, dbałość o naszą planetę oraz oszczędność. Można powiedzieć, że oszczędność do kwadratu, ponieważ w Niemczech znaleziono sposób by jeszcze bardziej rozpropagować styl ECO.

Czy to koniec Diesla? Samochody elektryczne totalnie za darmo zamydlą oczy zwykłych obywateli?

Ludzie podążają za trendami. To stwierdzenie ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Bycie ekologicznym w ostatnich latach jest po prostu trendy. Na rewolucyjny pomysł, mający na celu zachęcenie ludzi do zakupu aut z napędem elektrycznym wpadli Niemcy.

Tamtejszy rząd planuje złożyć wszystkim chętnym, bardzo hojną ofertę. Do 6000 euro rabatu na nowy samochód elektryczny. Niemcy mogą rozłożyć swoją bardzo korzystną dotację, na co bardzo ciekawe, miesięczne spłaty leasingu.

Pewna znana w całym kraju grupa dealerska Autohaus Koenig mająca 50 salonów w całym kraju oferuje nowe Renault Zoe w 2-letniej dzierżawie. Uwaga łączny koszt ma wynieść 6000 euro.

Wideo - Niesamowity karambol. Kilkunastu kierowców jak po sznurku wjechało w siebie samochodami. Niewiarygodna sytuacjaWideo - Niesamowity karambol. Kilkunastu kierowców jak po sznurku wjechało w siebie samochodami. Niewiarygodna sytuacjaCzytaj dalej

Model Zoe jest bardzo ekonomicznym samochodem. Jego zasięg, 390 km jest bardzo przyzwoity, dzięki czemu popularność modelu zdecydowanie wzrasta. Najmocniejsza jednostka napędowa oferuje 135 KM. Jak na małego miejskiego elektryka nie jest źle.

Zobacz także:

1. Wideo - Bardzo groźny wypadek. Nastoletni kierowca Audi zepchnął wyprzedzającego go motocyklistę. O krok od wielkiej tragedii

2. Koło zabiło mechanika podczas pracy - traficzny wypadek na lubelszczyźnie

3. Wideo – Nietypowy wypadek. Driftujący traktorzysta siał spustoszenie na jednej z dróg

4. Dramatyczny wypadek. Osobówka zderzyła się z TIR-em. Z samochodu praktycznie nic nie zostało

5. Wideo - Jechał autostradą i walczył z jadowitym wężem. Ucieszył się na widok policji

Następny artykuł