Ferrari F40
Źródło: Facebook

Kultowe Ferrari F40 kompletnie zniszczone podczas jazdy próbnej. Pechowy kierowca ma na sumieniu auto warte prawdziwą fortunę

Piotr DutkaPiotr Dutka
17 Lipca 2020

Nie od dziś wiadomo, że jazdy próbne rządzą się swoimi prawami. Niektórzy, zanim zakupią dany produkt, samochód wolą przetestować osiągi oraz stan techniczny. Pewien kierowca niestety, ale nie był w stanie opanować mocy klasycznego Ferrari i wypadł z drogi. Zniszczył niezwykle rzadki samochód wart niebagatelną kwotę.

Zniszczył rzadkie Ferrari F40 podczas jazdy próbnej. Niezwykle smutny widok. Samochód jest wart fortunę

Do bardzo smutnej sytuacji doszło w Australii w stanie Queensland. Pewien kierowca postanowił wybrać się na jazdę próbną tym legendarnym modelem F40. Nie będzie jednak wspominał jej zbyt ciepło. Rozbił samochód wart prawdziwą fortunę.

Rozbite Ferrari F40Rozbite Ferrari F40
Facebook

Mowa o ponad 2 milionach dolarów. Cena potwierdza, jak bardzo unikatowy jest to model. W samej Australii do nabycia są jedynie dwa modele. Oba grubo przekraczają cenę 2 milionów dolarów. Ogólnie w australijskich garażach znajduje się 20 modeli F40.

Rozbite Ferrari F40
fot. Facebook

Model F40 został zaprojektowany pod koniec lat 80. Dziś uznaje się go za prawdziwy klasyk, wart każdego dolara swojej ceny. Niewątpliwie, obraz rozbitego Ferrari będzie dla wielu sympatyków marki prawdziwie smutnym widokiem.

Wideo - Niesamowity karambol. Kilkunastu kierowców jak po sznurku wjechało w siebie samochodami. Niewiarygodna sytuacjaWideo - Niesamowity karambol. Kilkunastu kierowców jak po sznurku wjechało w siebie samochodami. Niewiarygodna sytuacjaCzytaj dalej

Według australijskich mediów pojazd uderzył w kilka znaków drogowych, zanim trafił na pobocze jednej z lokalnych dróg. W środku przebywały 2 osoby. Nikt poza samym samochodem nie ucierpiał.

Rozbite Ferrari F40fot. Facebook

Zobacz także:

1. Wideo - Bardzo groźny wypadek. Nastoletni kierowca Audi zepchnął wyprzedzającego go motocyklistę. O krok od wielkiej tragedii

2. Koło zabiło mechanika podczas pracy - traficzny wypadek na lubelszczyźnie

3. Dramatyczny wypadek. Osobówka zderzyła się z TIR-em. Z samochodu praktycznie nic nie zostało

4. Kierowco, miej się na baczności. ITD masowo kontroluje jedną rzecz. Grozi Ci gigantyczny mandat

5. Wideo - Zmasowany atak indyków - Zwierzęta grasują na DK 11. Uciekły z transportu

Następny artykuł