Wypadek Łódz
Źródło: Dziennik Łódzki

Tragiczny wypadek w Łodzi. Nastolatek wypadł z drogi samochodem i z impetem uderzył w drzewo

Piotr DutkaPiotr Dutka
17 Maja 2020

Nadmierna prędkość oraz brawura prowadzą do większości tragicznych wypadków na polskich drogach. Dziś, 17 maja w Łodzi w godzinach porannych nastolatek wypadł swoim samochodem z drogi i na wysokości 2 metrów uderzył w przydrożne drzewo. Niestety młody mężczyzna zginął na miejscu

Nastolatek wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Zginął na miejscu


Do tego tragicznego wypadku doszło w niedzielny poranek 17 maja, około godziny 6 rano. W jego wyniku życie stracił młody chłopak.

Wypadek Łódz

Wstępne ustalenia śledczych pracujących na miejscu zdarzenia informują, że 19-letni kierowca audi A3 jadąc w kierunku Stykowa, zaczął wyprzedzać jadącego w tym samym kierunku kierującego Fiatem Panda. Z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad swoim pojazdem, zjechał na lewą stronę i wypadł z trasy.

Wypadek Łódz

Uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zderzenia zginął na miejscu. Według ustaleń prędkość, z jaką jechał nastoletni kierowca, musiała być bardzo duża.

Nietrzeźwy ukraiński kierowca TIR-a został zatrzymany przez kolegów po fachu. Stwarzał poważne zagrożenie na drodzeNietrzeźwy ukraiński kierowca TIR-a został zatrzymany przez kolegów po fachu. Stwarzał poważne zagrożenie na drodzeCzytaj dalej

Według zeznań samochód wyleciał z trasy jak z procy i uderzył w drzewo na wysokości dwóch metrów. Siła była tak duża, że pojazd przełamał się w pół.

Zobacz także:

1, Nowy super samochód Zenka Martyniuka. Prawdziwa perełka

2. Najdłuższe auto na świecie - na pokładzie basen i lądowisko dla helikoptera

3. WIDEO - Nietrzeźwy kierowca TIR-a siał postrach na krajowej drodze. O krok od tragedii

Następny artykuł