Policja
Źródło: zdrogi.pl

Nietrzeźwy kierowca taranował wszystko na swojej drodze. Grożą mu poważne konsekwencje

Piotr DutkaPiotr Dutka
17 Maja 2020

Wiemy jak bardzo negatywny wpływ na kierowców, ma spożywanie alkoholu. Pewien kierowca z Rzeszowa zdecydowanie o tym zapomniał i kompletnie pijany niszczył wszystkie przeszkody na swojej drodze. Grożą mu za to poważne konsekwencje

Kompletnie pijany kierowca taranował wszystko na swojej drodze. Obywatelskie zatrzymanie

Do nietypowej sytuacji doszło wczoraj około godziny 13 na skrzyżowaniu ulic Budziwojskiej i Młyńskiej w Rzeszowie. Kierowca toyoty uderzył w volkswagena jadącego w przeciwnym kierunku. Jednak ten fakt nie mu całkowicie nie przeszkadzał i dalej kontynuował swoją szaloną jazdę.

Chwilę potem wypadł z drogi i z impetem uderzył w bariery energochłonne, przełamał ogrodzenie i zatrzymał się na posesji- informuje Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

Kierowca został zatrzymany przez pasażerów z VW, w którego wcześniej wjechał. Po przyjeździe patrolu policyjnego okazało się, że 41-latek jest kompletnie pijany. W swoim organizmie miał 2,6 promila alkoholu.

Tragiczny wypadek w Łodzi. Nastolatek wypadł z drogi samochodem i z impetem uderzył w drzewoTragiczny wypadek w Łodzi. Nastolatek wypadł z drogi samochodem i z impetem uderzył w drzewoCzytaj dalej

Kierowca trafił do izby wytrzeźwień, ponieważ jego stan nie pozwalał na kontakt. Mężczyźnie za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu grozi kara 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo otrzyma grzywnę 5 tysięcy złotych oraz zakaz prowadzenia pojazdów na okres 10 lat.

Zobacz także:

1. Nowy super samochód Zenka Martyniuka. Prawdziwa perełka

2. Najdłuższe auto na świecie - na pokładzie basen i lądowisko dla helikoptera

3. Chciał ukraść Tesle. To co zdarzyło się później wprawiło złodzieja w osłupienie

Następny artykuł