Wybuch samochodu
Źródło: Wrc.net

Zdjęcia - Ludzka głupota nie zna granic. Przypadkowo wysadził swój samochód

Piotr DutkaPiotr Dutka
16 Czerwca 2020

Ludzka głupota nie zna granic. Pewien brytyjski kierowca całkowicie przypadkowo wysadził swój samochód w powietrze. Głównym powodem był odświeżacz powietrza, który miał spełniać swoja podstawową funkcję. Doprowadził jednak do niemiłej niespodzianki

Pewien Brytyjczyk wysadził swój samochód w powietrze. Przyczyna jest zaskakująca

Pewien brytyjski kierowca z West Yorkshire popisał się totalnym brakiem odpowiedzialności. Wręcz skrajną głupotą. Rozpylił w swoim samochodzie nadmierną ilość aerozolu i odpalił papierosa!

Świadkowie, którzy byli w pobliżu miejsca zdarzenia usłyszeli ogromny huk i zobaczyli, że szyby samochodu zaczęły pękać. Drżeć zaczęły nawet pobliskie budynki.

Na szczęście kierowca wyszedł z samochodu bez większych obrażeń. Udzielono mu pierwszej pomocy. Lokalna policja w wydanym oświadczeniu stwierdziła, że mogło być gorzej i pomysł mężczyzny mógł zakończyć się zdecydowanie bardziej tragicznie.

Wideo - Pomylił stacje paliw z myjnią. Mył swojego Mercedesa paliwemWideo - Pomylił stacje paliw z myjnią. Mył swojego Mercedesa paliwemCzytaj dalej

– Właściciel samochodu zaparkowanego na tej ulicy korzystał z odświeżacza powietrza. Nie przewietrzył jednak samochodu przed zapaleniem papierosa. Opary wybuchły i rozbiły przednią szybę, a także niektóre okna w pobliskich lokalach.

Zobacz także:

1. Wielkie zakupy Polskiej Policji - Ponad 600 nowych radiowozów

2. Polskie, Rumuńskie i Bułgarskie drogi są jednymi z najniebezpieczniejszych w Unii

3. Wideo - Eksplozja cysterny z LPG. Wyleciała w powietrze. 19 osób zginęło

Następny artykuł