Wypadek Gliwice
Źródło: Silesia24

Wideo - Dramatyczny wypadek. Taksówka z impetem zmiotła z drogi inny samochód

Piotr DutkaPiotr Dutka
16 Czerwca 2020

Brawura, nadmierna prędkość, czasami skrajna głupota. To te czynniki odpowiadają za większość wypadków na polskich drogach. Przykład taksówkarza z Gliwic można przyporządkować do grupy przekraczającej prędkość. Prędkość oraz impet uderzenia były tak ogromne, że z samochodu dosłownie wyleciał silnik

Gliwicki taksówkarz oszukał przeznaczenie. Spowodował drastyczny wypadek

Nagranie pochodzi z 9 czerwca. Akcja zdarzenia miała miejsce na Drodze Krajowej numer 88 w Gliwicach. Na poniższym materiale widać, że obszarze drogowym trwają prace budowlane i z ruchu wyłączone są dwa pasy wewnętrzne, przez co użytkowany jest tylko jeden z nich.

Wypadek Taksówki GliwiceWypadek Taksówki Gliwice
Silesia24

Na nagraniu widać jak do busa z wielką szybkością zbliża się czerwona taksówka. Mężczyzna zdecydowanie przekroczył dozwoloną prędkość. Wówczas na reakcje było zdecydowanie za późno. Pojazd wpadł w poślizg i z impetem uderzył w znajdującego się na przeciwległym pasie busa. Zderzenie było tak ogromne, że zmiotło z drogi innego uczestnika ruchu. Z taksówki natomiast wyleciał silnik.

Rekordowo pijana kobieta kierowała samochodem. Podczas badania na alkomacie zabrakło skaliRekordowo pijana kobieta kierowała samochodem. Podczas badania na alkomacie zabrakło skaliCzytaj dalej

Na szczęście w wyniku tego wypadku nikt nie zginął. Patrząc na nagranie, można dojść do wniosku, że kierujący taksówką miał sporo szczęścia, że przeżył tak mocne zderzenie.

Zobacz także:

1. Nawet 450 zł kary za korzystanie z klimatyzacji. Zdradzamy jak uniknąć mandatów

2. Wielkie zakupy Polskiej Policji - Ponad 600 nowych radiowozów

3. Zdjęcia - Ludzka głupota nie zna granic. Przypadkowo wysadził swój samochód

Następny artykuł