Kontrola Policji
Źródło: zdrogi.pl

Rekordowo pijana kobieta kierowała samochodem. Podczas badania na alkomacie zabrakło skali

Piotr DutkaPiotr Dutka
16 Czerwca 2020

Do bardzo nietypowej kontroli policyjnej doszło na ulicach Opoczna w województwie łódzkim. Pewna kobieta kierowała pojazdem w stanie wskazującym na ogromne upojenie alkoholowe. Podczas badania trzeźwości na urządzeniu zabrakło skali

Kompletnie pijana kobieta kierowała pojazdem. Podczas badania alkomatem na urządzeniu zabrakło skali

Do policyjnej kontroli doszło w poniedziałek około godziny 14, na ulicy Piotrkowskiej w Opocznie. Jeden z funkcjonariuszy zobaczył osobowego hyundaia, którego kierowca nie był w stanie utrzymać toru jazdy, dosłownie jeżdżąc wężykiem. Policjant bardzo postanowił szybko zatrzymać podejrzanego kierowcę.

Okazało się, że autem kieruje kobieta. Twierdziła, że bardzo źle się czuje, jednak woń alkoholu potwierdziła obawy policjanta o upojeniu alkoholowym. Po przyjeździe mundurowych z drogówki kierująca została poddana badaniu alkomatem. Okazało się, że jest tak pijana, że na urządzeniu zabrakło skali.

Ku sporemu zaskoczeniu funkcjonariuszy, wynik wskazał maksymalny pomiar - 4 promile alkoholu w organizmie. Taki stan potwierdziło również drugie badanie wykonane na urządzeniu stacjonarnym już w jednostce policji.

Wideo - Pomylił stacje paliw z myjnią. Mył swojego Mercedesa paliwemWideo - Pomylił stacje paliw z myjnią. Mył swojego Mercedesa paliwemCzytaj dalej


Pijana kobieta jest mieszkanka gminy Aleksandrów w powiecie piotrkowskim. Kobieta straciła już prawo jazdy. Grozi jej do 2 lat więzienia.

Zobacz także:

1. Wideo - Spektakularny pościg norweskiej policji. Goniła skuter przez park

2. Nawet 450 zł kary za korzystanie z klimatyzacji. Zdradzamy jak uniknąć mandatów

3. Zdjęcia - Dramatyczny wypadek. Wziął nową Supre na jazdę testową. Wkrótce rozbił się na przydrożnym drzewie

Następny artykuł