Wypadek Podrzecze
Źródło: Gazeta Krakowska Motofakty

Bardzo groźny wypadek w Małopolsce. Siedem osób poważnie poszkodowanych w tym trójka dzieci

Piotr DutkaPiotr Dutka
16 Maja 2020

Do bardzo poważnego wypadku doszło w miejscowości Podrzecze koło Nowego Sącza w województwie małopolskim. W wyniku zderzenia dwóch samochodów siedem osób trafiło do szpitala. Najpoważniej ranny 31-letni mężczyzna został zabrany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Poważny wypadek w miejscowości Podrzecze w Małopolsce. Siedem osób poważnie poszkodowanych

W dniu dzisiejszym, tj.16 maja około godziny 10 rano w miejscowości Podrzecze, doszło do bardzo groźnego wypadku. Czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe, Fiat Albea i Volkswagen Passat. Strażacy, którzy szybko przybyli na miejsce zdarzenia musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby móc wydostać poszkodowanych.

Wypadek Podrzecze

Wszystkie 7 osób poszkodowanych w tym trójka dzieci zostało przetransportowanych do szpitala. 31-letni mężczyzna został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowania Ratunkowego. Jego stan określa się jako poważny.

WIDEO - Nietrzeźwy kierowca TIR-a siał postrach na krajowej drodze. O krok od tragediiWIDEO - Nietrzeźwy kierowca TIR-a siał postrach na krajowej drodze. O krok od tragediiCzytaj dalej

Na drodze wciąż mogą występować utrudnienia w ruchu. Na miejscu zdarzenia trwa ustalanie okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

Wypadek PodrzeczePoważny wypadek w miejscowości Podrzecze. 7 osób trafiło do szpitala

Zobacz także:

1. Tak tanio na polskich stacjach nie było od dekady. Prognozy cenowe na drugą połowę maja są bardzo obiecujące

2. Chciał ukraść Tesle. To co zdarzyło się później wprawiło złodzieja w osłupienie

3. Podejrzewali go o kradzież sprzętu z budowy. W garażu znaleźli 26 legend motoryzacji

Następny artykuł