Wypadek San Rafael
Źródło: CHP Marin

Pijany kierowca dwukrotnie rozbił się w tym samym domu. Innymi pojazdami

Piotr DutkaPiotr Dutka
16 Kwietnia 2020

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło w San Rafael. Całkowicie pijany mężczyzna rozbił się dwa raz z rzędu w tym samym domu. Oczywiście dwoma innymi samochodami

Do tego bardzo dziwnego incydentu doszło w San Rafael. Mieście znajdującym się 24 kilometry na północ od San Francisco. Kompletnie pijany mężczyzna rozbił się dwa razy w tym samym domu, dwoma innymi pojazdami

Żółty Ford Mustang był własnością pijanego jegomościa, drugi, szara Toyota RAV4 już nie. Należała do właściciela posesji.

Według raportu sporządzonego przez tamtejszą policję pijany kierowca trzykrotnie uszkodził dom. Zanim wjechał do salonu swoim żółtym Fordem, sforsował również część ogrodzenia otaczającego posesje.

Wypadek SR

Pijany mężczyzna próbował uciec z miejsca wypadku. Jednak właściciel domu obudzony nagłą sytuacją, która miała miejsce około 2:45 czasu lokalnego, szybko zareagował. Poinformował również odpowiednie służby.

Nietrzeźwy kierowca jednak nie chciał zostać złapany. Ukradł kluczyki właścicielowi domu i próbował uciec jego samochodem. Wsiadł do pojazdu, lecz na jego nieszczęście pomylił biegi i znów zdemontował ścianę domu.

Pokłócił się z żoną - zapił smutek i wsiadł do auta...Pokłócił się z żoną - zapił smutek i wsiadł do auta...Czytaj dalej

Wkrótce potem przybyli funkcjonariusze Patrolu Drogowego i aresztowali oskarżonego kierowcę o liczne przestępstwa, w tym prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i narkotyków, napaść oraz kradzież pojazdu. Właściciel domu potrzebował pomocy medycznej i wciąż dochodzi do siebie po tym niecodziennym zdarzeniu.

Następny artykuł